reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Fajnie,ze blisko siebie mieszkacie. Dziękuję Wam za rady, nie mogłam się dodzwonić na IP ,rano spróbuję zanim pojedziemy. Mam nadzieje, że jeszcze nie pójdę pod nóż i mnie wypuszczą po badaniach. Tymczasem pozdrawiam.
 
reklama
Bedziemy z Taba wszystko bedzie dobrze

ticker.php
 
dostałam info ze sklepu z częściami koszt wszystkiego to 3100zł, a się chyba na allegro wystawię żeby to zapłacić

frotka jestem z tobą będzie oki
 
dostałam info ze sklepu z częściami koszt wszystkiego to 3100zł, a się chyba na allegro wystawię żeby to zapłacić

frotka jestem z tobą będzie oki
No wiesz przyjemnosci kosztuja. Uwiez wiem co to jest najwazniejsze ze jestes cala i tym sie ciesz a samochod to rzecz na byta. Pozdrawiamy Anaaa i Aluśka

ticker.php
 
WITAM SZCZECINSKIE MAMY
ostatnio cos czasu mi brak na zajrzenie do was, praca dom i dzieciaki tyle czasu mi zabieraja no i maz tez oczywiscie;-)
no iten snieg nawet wózkiem na spacer ciężko pojechać bo u nas na osiedlu wąskie ścieżynki poodsnieżali że sie człowiek z wózkiem nie miesci, u was też tak?:no:
 
u nas nie dosc ze zasypane to brakuje miejsc postojowych i parkuja wszedzie, wiec tym bardziej ciezko isc gdziekolwiek.:-(
 
ufff godzinka na telefonie i cena części spadła drastycznie do 340zł z przesyłką, ale jestem z siebie dumna ;-)

u nas dwóch panów odbija dziś lód z chodników, chyba odłożę łyżwy na półkę hehe
 
reklama
ufff godzinka na telefonie i cena części spadła drastycznie do 340zł z przesyłką, ale jestem z siebie dumna ;-)

u nas dwóch panów odbija dziś lód z chodników, chyba odłożę łyżwy na półkę hehe
No to super tylko jezcze wymian Cie bedzie kosztowac ale jak masz rodzine to niema problemu. Ja tez dzis caly dzien na telefonie wisialm dobrze ze mialam sporo minut.
Wam sie zaczyna wszystko ukladac ciekawe kiedy mi ten rok dlamnie zaczyna sie fatalnie chyba jakies fatum spadlo na mnie.

ticker.php
 
Do góry