reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Bardzo prosze was o pommoc potrzebuje porady prawnika. Moze znacie jakiegos taniego lub darmowe moze numer telefonu. Sprawa bardzo pilna :confused:
 
reklama
anaaa na uniwerku na wydziale prawa)są darmowe porady prawne ale trzeba się wykazać papierkiem że nie stać cię na prawnika z kancelarii
 
dzien dobry
jak tam-------------- stęskniłyście się za sniegiem:sorry2::cool2: nadchodzi niż MIRIAM ze sieżutkim:baffled:

anaaa - jak tam własnie- ktoś coś poradził - bo widzialam ze na wielu wątkach szukałaś pomocy?

pozdrawiam brygadę
 
witam moje kochne:happy2:
coraz blizej kalendarzowej wiosny co nie:dry::-D:-D:-D:-D
moje dzieci w pobierowie sie wczsują chodza po zamarzniętym morzu i sa szczęśliwe bo nie ma to jak babcia bajki do bólu słodycze podobnie a u mamy słodycze tylko w soboty,bajki max godzinę dziennie:baffled::baffled:
a ja dzis miałam snieżną przygodę:baffled::baffled::baffled:odśnieżam przed domem słyszę smieciara jedzie to biegusiem do domu bo tam pełen kosz z cuchnącym Antka pampkiem i spowrotem ale w klapkach i jak gruchłam to mi się gwiazdki pokazały:baffled::baffled::baffled::baffled:kolano rozwalone teraz puchnie :baffled:biodro boli:baffled::baffled:
oby do wiosny:tak:
 
My chyba wszystkie z tad to Szczecinianki i borykamy sie z naszymi bomblami

024013950.png


ticker.php
 
reklama
To co załatwiłam płakać sie chce ojciec moje dziecka zmarł a ja nawet renty nie dostane. Jestem na wychowawczym do pracy nie mam jak teraz pujsc i dotane tylko z pomocy spolecznej i az !! 170 zł. Czyli 400 wychowawczego + 68 rodzinne + 170 zł ciekawe czy wystarczy na opłaty i wyzywienie dziecka brak mi słów i sił juz

ticker.php


024013950.png
 
Do góry