reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Cały dzień zastanawiałam się czy wyjść z małym na dwór i jakoś tak nie miałam weny- zwłaszcza do ubierania go (dlatego nienawidzę zimy) :wściekła/y: ale w końcu zebrałam się i nawet nie było tak źle- po osiedlu przejść się nie dało, ale chodniki przy ulicy odśnieżone tak, że akurat wózek się mieścił :-) gorzej jak ktoś szedł z naprzeciwka, no ale w końcu mam wózek terenowy i daliśmy radę, a przy okazji po drodze kupiliśmy ciacho :-)
 
reklama
Cały dzień zastanawiałam się czy wyjść z małym na dwór i jakoś tak nie miałam weny- zwłaszcza do ubierania go (dlatego nienawidzę zimy) :wściekła/y: ale w końcu zebrałam się i nawet nie było tak źle- po osiedlu przejść się nie dało, ale chodniki przy ulicy odśnieżone tak, że akurat wózek się mieścił :-) gorzej jak ktoś szedł z naprzeciwka, no ale w końcu mam wózek terenowy i daliśmy radę, a przy okazji po drodze kupiliśmy ciacho :-)
Ja bylam z moim skarbem na spacerku do koleznki poszlam na kawe chcialam z kims pogadac. Fajnie bylo nie za zimno ale wozkiem ciezko przejechac. Niechce sie robic sprztaczka nie ktorym. Ciekawe co ona by zrobila na moim miejscu?
024013950.png
 
Hej:-) ja dzisiaj się wzięłam za małe porządki;-) nawet nie myślałam, że aż z tylu ciuchów Szymon już wyrósł. Zazwyczaj na bieżąco wkładałam je do reklamówki i wynosiłam, a dzisiaj wszystko posegregowałam i włożyłam razem- wyszły mi 2 worki :szok:
 
Witam was
ja dzis byłam 4 godziny na miescie z małą , fajniutka pogoda przynajmniej troche spraw mogłam załatwić, dziewczyny mam pytanie czy jak dziecko urodzone w styczniu to podatek a własciwie ulga na dziecko jest pełna czy trzeba odjąć miesiąc?
 
Witam was
ja dzis byłam 4 godziny na miescie z małą , fajniutka pogoda przynajmniej troche spraw mogłam załatwić, dziewczyny mam pytanie czy jak dziecko urodzone w styczniu to podatek a własciwie ulga na dziecko jest pełna czy trzeba odjąć miesiąc?

z tego co słyszałam to liczy się od dnia narodzin, wiec bym się nie zdziwiła jakby kazali odliczyć dni przed porodem:confused:

ja to w ogóle nie wiem jak się rozliczyć- nigdy się nie rozliczałam, miałam rozliczenie razem z mamą... w czerwcu wyszłam za mąż i teraz nie wiem jak to ma być... mam się rozliczyć od połowy roku z moim M? bo ja nie mam żadnego opodatkowanego dochodu:confused:
 
JAK NIE MASZ DOCHODÓW TO CHYBA SIE NIE ROZLICZASZ, CHOCIAZ SAMA JUZ NIE WIEM, DOBRZE ZE MAM KUMPELE KTORA CHYBA TROCHE LEPIEJ SIE NA TYM ZNA, MAM NADZIEJE ZE POMOZE.:tak:JA TEZ DZISIAJ TROCHE POR\ZADKU W CIUCHACH ZROBILAM:-)
 
ja poproszę ciocię, żeby się zajęła naszym rozliczeniem;-)

Mam nadzieję, że jutro będzie ładna pogoda, bo mój M ma wolne i planujemy rodzinny spacer :-)
 
Tez mam nadzieje na ładną pogodę bo obiecałam moim dziewczyną pokarmic ptaszki w parku, juz nawet ziarenka uszykowane;-)
 
reklama
Do góry