reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Hej dziewczyny :happy2: w końcu się wyspałam- całe łóżko dla mnie i Szymka :-) mojego M wyeksmitowałam do teściowej, bo się rozchorował i nie chcę żeby małego zaraził:-p
 
reklama
Hej dziewczyny czy któraś z was jest z Pomorzan, i gdzie chdzicie z malymi na spacery, a znacie jakies fajne i bezpieczne place zabaw? w końcu wiosna tuż tuż...:-D
 
no
po śnieżnym dniu słonecznie i mroźnie:tak:
nie wiem co wolę
ja chcę ciepełko:-)

ja "niestety" z pogodna i mam tu dużo placów zabaw nieraz na 3-4 za jednym razem chodzimy...

dziewczynki - umówmy się na spotkanko jak sniegi stopnieją;-)
 
Ja mam Fajnie teraz bo mieszkanie gdzie kupiliby mam 50 m do lasu z jednej strony bloku widok z salonu a z drugiej mam piękny plac zabaw dla duuzych dzieci dla małych ogrodzony i piaskownica tez ogrodzona płotkiem małe boisko do kosza i co najważniejsze jakieś 200 m do szkoły będą mialy dzieciaki do klasy 0-3 do 4 juz troszkę dalej


hana to chyba najszybciej wiosna bo coś mnie się wydaje ze te sniegi szybko nie puszczą
 
Witam niedzielnie :-)
hana ja tez z Pogodna :tak:
assiia82 ale super teraz macie :-) Tylko pozazdroscic!
Ja pochodze z wioski, wiec caly czas ciezko mi sie przestawic na "miejske" klimaty, pomimo , ze juz kilka lat minelo odkad opuscilam rodzinny dom ;-). Taki lasek przydalby sie w poblizu:tak:

Jestem za tym , zeby umowic sie na spotkanko jak sniegi stopnieja:tak:
 
Podobno caly luty ma byc mrożno, ale wychodzicie wogole z malymi na spacer. Ja starsza core do przedszkola prowadze wiec i mlodsza ma codziennie spacer, czasami nawet 2 razy dziennie, mam nadzieje ze to na zdrowie:-D
 
Witam.

Madlen80 pisze:
hana ja tez z Pogodna :tak:
I ja też :tak::-)

hana31 pisze:
dziewczynki - umówmy się na spotkanko jak sniegi stopnieją;-)
Dobry pomysł.:tak: Teraz to nawet iść się nie da, przynajmniej w mojej okolicy jest ciężko.

Kaoru, ja "czasami" wychodzę. ;-):-D To wszystko zależy jak duży jest mróz i czy mi się chce (bo ja zmarźluch jestem). Mój mały nie chodzi do przedszkola więc potrzeby wychodzenia nie ma.
 
Ostatnia edycja:
ja tez wychodzę ale zależne jest to od mrozu jak duży to siedzimy w domu a jak pogoda nawet dopisuje to tez ciężko bo oliwka to sama chodzi ale z Kacperkiem i z wózkiem po mierzynie to masakra iść raz się wybrałam i wróciłam po 10 min walki

wiec ciezko teraz ze spacerkami
c020.gif
 
Ja też jestem za tym, żeby ze spotkaniem poczekać aż się ociepli. a do tego czasu możemy się tutaj lepiej poznać;-)

Ja na spacery nie wychodzę, bo Szymek troszkę za mały na takie mrozy i osłabiony po antybiotyku, bo miał zapalenie płuc w święta :-( ale musimy niestety wychodzić do lekarzy i na badania :baffled: teraz byliśmy w środę na Unii i mały się chyba troszkę podziębił, bo kaszle i mu z noska cieknie... a w środę mamy szczepienie... ciekawe czy go zaszczepią? :confused:
 
reklama
Ja proponuje centrum bo jedna z lewej strony druga z prawej i chce u siebie a tak wpolnie wychodzi po srodku. Co wy na to? Tylko gdzie nie wiem gdzie co jest bo ja zabrdzo miasta nie znam wiec czekam na pomysly. Proponuje zamkniete miejsce bo na powietrzuraczej nie bo slyszalam ze ma byc znowu zimno.
Czekam na propozycje?

024013950.png


ticker.php
 
Do góry