reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Witam jetem rowniez ze Szczecina mam propozycie moze bysmy sie umowily n jakies podkanie w Warszwie sa kluby mam z pociechami a my co gorsze Szczecin tez moze miec Pozdrawiam
024013950.png

ticker.php
 
hej kobietki:happy2:
moje dzieci dziś wyjechały do pobierowa do babci jakoś tak cicho w domku:baffled:zostaliśmy sami z Antonim i walczymy z jego przeziębieniem:baffled:
a za spotkaniem jestem 3 razy tak może tak jakoś weekendowo by się gdzieś na piwko spotkać co????????? no mam nadzieję że od przeyszłego tygodnia będe mieć w pracy wolne weekendy i wtedy możemy popiwkować:tak:
 
reklama
A wiec czekam na jaki pomysl i miejsce ja zabrdzo nie znam Szczecina po ulicach. Co do wekendow mi odpdaja od 13 luty i nastepne wszystkie mam zjazdy. No ale jak bedzie trzeba to ja postaram sie byc. Popieram wekendy.
024013950.png


ticker.php
 
Do góry