reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

a nie mówiłam czarodziejko:-)

najgorzej to na drogach - a jutro będę musiałą wyjechać:sorry2: i to parkowanie :wściekła/y: jak wszystko pozaśniezane:baffled: wryyyyyyy byle do kwietnia - ale i wtedy straszą mrozami.... buuuuu

ide szarlotke sobie upiec - tak na osłodę i dobry humorek:-p
 
reklama
a nie mówiłam czarodziejko:-)

najgorzej to na drogach - a jutro będę musiałą wyjechać:sorry2: i to parkowanie :wściekła/y: jak wszystko pozaśniezane:baffled: wryyyyyyy byle do kwietnia - ale i wtedy straszą mrozami.... buuuuu

ide szarlotke sobie upiec - tak na osłodę i dobry humorek:-p

ja samochodu nie ruszam, bo mój M stwierdził, że nie będzie strasznej zimy i nie opłaca się zmieniać opon na zimówki :wściekła/y: no a poza tym nie siedzialam za kólkiem odkad dowiedziałam się, że jestem w ciąży(czyli 13 lutego będzie rok):baffled:
 
i znów zaczęło sypać :-(

nasze autko stoi pod aresztem na Kaszubskiej, bo A. w delegację pojechał. zdziwi się jak będzie musiał je szukać po przyjeździe :-D
 
Witam po dluuugiej przerwie:-), nie wiem czy ktos mnie pamieta jeszcze...:zawstydzona/y:
Widze, ze duzo nowych dziewczyn przybylo:tak:Super!

matylda111 sliczna masz ksiezniczke! :-)
Iwona7510 tylko nie kracz o mrozach do kwietnia! :-D Jak ja nienawidze juz tej zimy!

Doczytalam, ze sporo z Was bywa w Pobierowie, ja tez znam Pobierowo, bo jak kiedys juz wspominalam, moj maz jest z Rewala:-).
 
Madlen , ja nie kracze, ja już nie mogę patrzeć na ten śnieg. A ile zapłacę za gaz za ten mies. to nawet mi się myśleć nie chce.:szok: Miałam nadzieję że w marcu to juz bedzie w miarę ciepło.
 
Iwona wierz mi, ze ja tez nie moge patrzec juz na ten snieg... Chcialam sie wybrac do swoich rodzicow /jakies 2.5 godziny drogi autem/ , ale przez te sniegi to juz mi sie jezdzic nie chce... strach normalnie, zwlaszcza jak bocznymi drogami bede musiala sie przebijac.
Mam nadzieje, ze mimo wszystko nie bedzie tak zle i zima szybko sie skonczy:tak:
 
No ja tez słyszałam ze zima ma trzymać do kwietnia

dobrze ze w niedziele wraca mąż wiec jak nigdy bez żadnego ale oddam mu kluczyki do auta :-D


Madlen mój mąż pochodzi z Włoszczowy :-) wiec wakacje mamy w sumie gdzie spędzać a jego rodzina jak urlop to tylko nad morzem


My mamy przymusowe siedzenie w domu bo nie odśnieżyli wcale chodników wcześniej nie dało się przejechać wózkiem a teraz to już chyba mogę zapobiec o spacerze chyba ze do centrum pojadę

A nie wiem czy czytałyście na WP ze nasz prezydent zniósł opłatę parkingowa od dziś do 3 lutego http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,pa...nieg-wiatr-awarie,wid,11900053,wiadomosc.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
asiu super wieści, można parkować gdzie się znajdzie miejsce
a trasa szczecin- stargard to masakra, pługa czy piaskarki ze świecą szukać trzeba

witaj madlen:-)
 
Do góry