reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
kasiu ja wczoraj zrobilam 10tub(za bardzo spac mi sie chcialo),ale dzis bede dzialac:) wiec musze do tej 10 sie wyrobic.i jak pozalatwialiscie wszystko? :)
 
Hej, ale pogoda, co?
Bylam z synkiem 50 minut na spacerze, ale zmarzlam i wrocilismy, on zasnal a tu za chwile taaaakaaaa pompa! A juz myslalam, ze caly dzien bedzie slonecznie-wietrznie, ale slonecznie :)
 
Czesc :-)
No to fajnie, a ja jade do Szczecina z mysla, ze bedzie sloneczko.....:sorry: bo tutaj, to ech, szkoda gadac.....A tu widze na razie pogodowa klapa.....
Ok, jutro juz wylatuje, wiec pa pa, na razie....:-) U mamy nie mam neta, wiec zagladne dopiero za 3 tyg, jak wroce...:-)
Siemka :-)
 
royanna gdzies ty sie podziewała jak Cie nie było???jak wogóle sie czujesz?? jak przechodzisz ciaze??

alex nie bedzie Cie tu ale bedziesz u nas:))))

ta pogoda mnie dobije:( nie lubie takiej:/ uwielbiam upałki ciepełko:))) och nie moge sie doczekac kiedy bedzie słoneczko.kurczetak brakuje mi słonca(bez niego chodze przymulona a odzyje jak bedzie cieplo:) )
 
royanna gdzies ty sie podziewała jak Cie nie było???jak wogóle sie czujesz?? jak przechodzisz ciaze??
Najwiecej udzielam sie na watku listopadowek 2009, watku staraczkowym-jak zaplanowac plec i moim najstarszym wrzesniowek 2006:-)
A co do ciazy to dziekuje, czuje sie dobrze, jestem wiecznie senna i zmeczona(ale mysle, ze dlatego, ze anemie podlapalam)ale ogolnie dobrze. Brzusio rosnie, 30.06 mam usg polowkowe i bede wiedziec(mam nadzieje) kto mieszka w moim brzusiu:-D
Buziaczki:tak:
ps.Ja tez lubie ciepelko!!! Sloneczko!!!
 
witam kochane szczecinianki:happy:
ale mamy czerwiec nic tylko się pochlastać:wściekła/y:
u mnie julka zapalenie ucha na szczęscie dziadziuś zabrał ją do babci do pobierowa,adaś zdrowy i też w pobierowie antek zasnarkany w nocy robi mi 15 pobudek jak ja marzę o tym żeby się wyspać:tak:a tu nic z tego:no:
chciałam się z wami wybrać na spacerek ale to dopiero jak mi antoni wyzdrowieje bo narazie nie dam rady:no:
miłego weekendu wszystkim:-)
 
dzien doberek:)

wczoraj bylizmy na walach z maluchami,kuba zwiedzil statek,poskakal na tych poduszkach,sczerze mowic to w dzien nic sie nie dzialo takiego.a wieczorem nie szlismy bo jednak za glosno tam jest a Kuba jakis bojacy sie zrobil.

royanna ojej ta sennosc w ciazy jest dobijajaca ja z Damianem moglabym 24na dobe przekimac:D tak pozno dopieor:/ ja w 18tyg juz wiedzialam co bedzie(bylam prywatnie)a pozniej poszlam na polowkowe panstwowo.

malinka
wspolczuje.dobrze,ze chociaz odpoczniesz od sstarszych:) szkoda tylko,ze Antos tak ci daje w nocy popalic:(( odzywaj sie czesciej:)

moj Damian juz ładnie spi budzi sie tylko raz a rano sam wychodzi z łózeczka i buszuje po domu.nie wiem czy sie chwalilam ale ladnie mowi "auto,""ojo"(mis z bajki)i od wczoraj wola"wiki"

Kasiu a ty gdzie sie podziewasz??
 
Ja w ciągu dnia byliśmy na dniach morza a wieczorem to już padamy i nie mam siły na nic. W dodatku znowu muszę się nauczyć chodzić w butach na obcasach i od dwóch dni chodzę tylko w takich i szczerze mówiąc to mi nogi do d... wchodzą.:sorry:
 
reklama
kasiu dobrze,ze sie odezwałas:) o kurcze to musisz kupic sobie jakies wygodne i nie za duzym obcasie:) wpadniesz jutro na kawulca?
 
Do góry