reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

malinka dasz rade:0 a wakacje szybko miną niestety:( i znowu nadejdzie jesien i zima(czego nienawidze:( ) no to musimy tym bardziej wychodzic na spacerki to Julka pobawi sie z innymi dziecmi:) moj ma teraz wolne to troche sie wysypiam:) ale za to nie mam dojscia do kompa:( moj caly czas siedzi:(
jak mi sie marzy działka,kurcze bratowa ma dzialke i juz na 5dni wywedrowali.tez tak chciałabym.
 
reklama
Czesc dziewczyny :-)
malinka- nie lam sie, bedzie dobrze :-) Ale podziwiam Ciebie. Ja ledwo daje rade z jednym, a Ty masz trojeczke.... Naleza Ci sie ogromne brawka ze dajesz rade z calym domem :tak:
ewon- ja tez nie lubie jesieni ani zimy, brrr! Uwielbiam lato. Na szczescie zrobilo sie tu ladnie, wiec codziennie urzadzamy dlugie spacerki, trzeba korzystac. Bo tu na tych wyspach, to niestety rzadko bywa tak na prawde ladnie....
 
hejcia:)

alex no niestety w sz-nie jest pogoda paskudna:( zimno,pada,raz słonce-człowiek nie wie jak sie ubrac:( dzis swieci słońce,ale czy bedzie ciepłó to nie iem.na kazdej pogodzie mowia co innego:/ dobija mnie ta pogoda.chodze nie wyspana:(do 12-1 w nocy robie tuby a pozniej wstaje z 2razy do dzieciaków,a pozniej wstaej z Dudusiem o 5-6rano.ostatnio przez 3dni moj ich pilnowal a ja spalam do 7-8 tylko,ze duds skakal mi po glowie:/.

wogole wczoraj poprzyklejałam kokardki i i polozylam sie spac,ale moj właczyl film i ogladalam do 12 w nocy.do maluchow 3razy wstaalm a z duduiem nie spimy od 5.30:( i normalnie padam .
 
Czesc :-)
Widze ze to skakanie po glowie, to w modzie jest....:tak: Moj Oliwier robi dokladnie to samo.....:-D:sorry:
No faktycznie ewon, wstajesz baaardzo wczesnie, ja nigdy jeszcze o tej godzinie nie musialam wstawac. Lobuz bo lobuz ale spi do 7:45 codziennie, a nawet zdarza sie ze do 8:30....:tak: No, takze nie dziwie Ci sie ze padasz....:baffled:

A do mojego przyjazdu jeszcze rowno tydzien... ale sie ciesze! :-):-)
 
alex dzis tez nie spie od 5 ale polezalam do tej 6.30 i zaraz kuba wstal i juz wepchal sie do nas do lozka to wstałam-bo malo miejsca.nie zdazylamusiasc do kompa to juzKuba,ze jest glodny,a,ze pieczywa wczoraj nie kupilam to musialam nalesniki im usmazyc.

wczoraj jak wrocilam wstawilam pranie i chcialam wbic prad-i okazal sie zly:( bo moj brat karty ostatnio pomylil i dal mi ojca:/ ,cale szczescie,ze brat nie ma dalko do elektrowni to mi kupil,ale wtedy nam licznik sie zawiesil-dzwonilismy na pogotowie to powiedz,ze naprawia w poniedz.załamałam sie ale z drugiej strony ucieszyłam bo nie musiałabym robic obiadu:D ale tu dupa licznik am sie naprawil i mozna bylo wbic kod:( i pradjest:/
znowu z ojcem sie poklocilam-jak ten człowiek mnie dobija.

a tu za oknem znowu deszcz:(
 
hejcia
gdzie sie podziewacie dziewczyny?????????pogoda byla brzydka wiec...

dzis za to pogoda ładniutka i trza wkoncu wynurzyc sie na spacerek:)))) kasiu dołączasz sie??która jeszcze chetna:D
 
Czesc:-)
ewon- i jak humorek, lepiej juz?
Bylyscie dziewczyny na spacerku?
Ja sie zapisuje na po sobocie:-D bo wtedy juz bede w moim Szczecinie... ach nie moge sie doczekac....:tak::-)
 
Ale mnie złapała ulewa jak wracałam po spacerze dobrze, że chociaż folie na wózek miałam bo parasolki oczywiście nie. Zmokłam i to tak solidnie;-)
 
reklama
alex humor super:D a na spacerek chodzimy codziennie:) i jezeli bedziesz nadal chetna to sie wszystkie wybierzemy na spacerek:))))

kasiu zapomnialam,ze jutro swieto wiec tub nie zawioze:( mam nadzieje,ze w piatek bedzie ta babka bo jak nie to dopiero w poniedzialek:/
 
Do góry