reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Tak właśnie się zastanawiałam czy jeżeli *tfu tfu* nie znajdę nic związanego z moim wykształceniem, to czy nie warto chociaż w CCC się załapać. Jednak dają tam umowę o pracę - co chyba nie tak często się zdarza ostatnimi czasy.
Dziękuje Ci Ewon za odpowiedź ;-)
 
reklama
Dziewczyny doradźcie. Chcę zrobić Kassi imieniny (były dawno temu ale wciąż ktoś był chory albo za dużo na głowie było) ale mam taką sytuację, że nie w domu. No i chciała bym zaprosić znajomych i koleżankę z trzylatkiem do jakiejś pizzeri czy innego lokalu na jakiś poczęstunek. Oczywiście nie ma to być poczęstunek typu weselisko, tylko jakiś normalny. Ale dobrze by było, jakby Kassi z trzylatkiem koleżanki mogli się gdzies chwilę pobawić. Na Łuczniczej była kiedyś pizzeria, gdzie był stolik dla dzieci do zabawy ale niestety zamknęli.
Możecie pomóc i coś podpowiedzieć?
 
W muzeum techniki na arkońskiej zrobili teraz kawiarnie i reklamują się jako przyjaźni dzieciom. No i niedaleko :-) W razie jak sprawdzisz to miejsce to daj znać czy warto się tam wybrać.
 
ewon dzięki;). Patrzyłam na ten temat, ale tam same stare posty :p.

Zapisałam Zu do "Złotych Rybek" na Langiewicza:) Na razie super i bez zdzierstwa:)
 
edzia no niestety dawno mamuski nie zaglądały,więc wiesz:) dobrze,że znalazłaś przedszkole:) oby zuzi się tam podobało jak najdłużej:)))
 

Zapraszam wszystkie mamuśki na tanie manicure hybrydowe w cenie 25zł oraz przedłużanie rzęs metodą 1:1 w cenie 65zł . Posiadam certyfikat.
 
reklama
ewon ja bym chciała i rzęsy i hybrydę:) z tym, że chyba w kwietniu... jak dostanę $$:).
A ile za odnowę? i masz moze jakies zdjecia swoich "dzieł"?:).
 
Ostatnia edycja:
Do góry