reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Ostatnio tyle się napisałam ,ale niestety połowę ucięło:(
u nas jakoś leci,dzieciaki co rusz chorują:( ja pracuję w ccc. ukończyłam dwa kursy kosmetyczne ale pracy nie ma na umowę,a działalności nie chce otwierać,ale cały czas się rozglądam,może cosik znajdę:) w tym kierunku:) jak narazie pozostaje sprzedawca obuwia:)
Widze,że nasze mamusie całkiem pouciekały z forum:( szkoda.ale mam nadzieje,że raz na jakis czas zaglądają jak tak to napiszcie co u Was?? :))))
 
reklama
Ja już na pełny etat w pracy, mały z babcią, choroby trzymają się z daleka. Chodzimy na basen i socatotsy, maly cały dzień w ogrodzie. Chodzi od miesiąca, w przyszły piątek wizyta u ortopedy, też podpytam o biegowe, bo te pchane kramy mi się nie podobają.
 
hej MAMUŚKI :D

co u was? Bo ja już od 3tyg jestem na zwolnieniu lekarskim:( najpierw mój J zapalenie płuc miał,później Damian zapalenie ucha,tydzień spokoju i od 3tyg jestem chora z Damianem i Kubą. Kaszel mam taki jak gruźlik:(( nic nie pomaga:(( porażka:((
 
Czesc wszystkim mamom. Jestem z okolic Szczecina ale tutaj ucze sie , jestem mama samotnie wychowujaca 16 miesieczna Lenka i szukam kontaktu wymiany informacji innych mam, jesli mozna dolaczyc do forum byloby mi milo ;)
 
MlodaMamaMoniko Witamy na naszym forum:) pewnie,że możesz dołączyć:)) Bardzo się cieszę,że jestes z nami:) trochę u nas zrobiło się ostatnio pusto.ale wiadomo jak to jest w życiu, Napisz cosik więcej:) gdzie się uczysz? okolice to gdzie? to Cię bardzo podziwiam ,że jako samotna mama jeszcze się uczysz:)))
Ja mam dwójkę Damian zaraz konczy 6lat a Kuba w tym roku 9.niby duzi a nie raz myśle ,że wiecej roboty przy nich mam niz jak byli mali(chyba ,że tamtego okresu już tak nie pamiętam:D ) Jeszcze w tym roku czeka mnie komunia,a wcześniej slub koleżanki,więc troche się nazbierało.
 
Witaj Młoda Mamo Moniko. :) Chyba taka nowa na tym forum nie jesteś zważywszy na napisane 192 posty. Ale witaj w szczecińskim gronie. Gdzie się uczysz?

Ewon, tu chyba nie z powodu życia jest pusto. Raczej z atmosfery nudy, która nastąpiła. Nawet adminka się ukrywa zwykle po kątach forum. :-D
 
Ostatnia edycja:
Północy no nudy bo nikt nie pisze,ja sie nie chowam po kątach tylko sprawdzam czasami czy ktos pisze czytam nie to nie.(na inne pod fora nie wchodze)też nie pisałam bo nie było co,albo kiedy.Wiem ,że połowa mam podjęła pracę,dzieci dom i nie chce im się wchodzić na fora bo w sumie nie maja czasu badz nie mają już siły.Ja cały luty byłam na zwolnieniu lekarskim chora byłam i nie myślałam szczerze o forum. Zeszłe lato całe spędzilismy na działce więc też sie nie myslało o forum.ale widzę,że nie tylko ja :( a szkoda bo fajne mamuśki tu były:))))))
 
Hej dziewczyny!:)
Ja z takim zapytaniem: możecie mi polecić jakiś klubik-żłobek gdzieś w centrum, okolice placu kościuszki może??:) trochę tego jest, a opinie ciężko znaleźć... Zuz ma 20 mcy':)

Pozdrowionka!
 
reklama
Hej
mama.poli w molo,pracę jako pracę mogę nawet polecić,bo grafik mozesz trochę ustalić wedlug swoich potrzeb,wiadomo nie zawsze jest tak jak chcesz,ale wiekszosc chyba ze od początku ustalisz jak chcesz konkretnie pracować.Co do wyplaty tez nie jest zła(czasami jest premia a czasami nie)nie sa to kokosy ale dorobic mozna.nie jest tam ciężko,przekłada sie kartony z jednego miejsca na drugie,doradza i pilnuje.

Edzia jak dobrze pamiętam,mamy podfora o przedszkolach i tez z różnymi tematami tam musisz poczytac
 
Do góry