reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Witaj zabłąkana owieczko. :)
Trzeba mieć małą dzidzię, żeby być na forum?
Może tym razem zostań z nami na dłużej.
Kiedy dzidzia się urodzi? Wiadomo jaka płeć?
 
reklama
Ojjj i to bardzo zablakana owieczka :)
No wlasnie nie wiem czemu przestalam wchodzic…teraz ciaza i przypomnialo mi sie to forum :zawstydzona/y:
Termin tak kolo 7 listopada , plci jeszcze nie znamy dopiero gdzies za miesiac bede szla na kolejne usg.Ale mamy nadzieje ze tym razem bedzie chlopiec.
 
Witaj nasza zabłąkana owieczko:D nie tylko Ty wchodzisz jak sie przypomni:)) gratuluję kolejnej dzidzi:))) i oby był to chłopiec:)))

a ja zalatana jak zawsze w niedziele mam komunie,a tu od wczoraj choróbsko mnie wzieło:(( muszę się wykurować do piątku bo robota czeka:D
a my zastanawiamy sie coraz poważniej nad trzecim synkiem:)))
 
Ooo to Ewon czekamy na wiesci ze bedzie kolejna dzidzia :-) no wlasnie moze teraz corcia ?
Wiecej siedze na fb niz tutaj (ogladam Twoje prace-pazurki) az czasami zaluje ze mnie w Szczecinie nie ma ;-) No i duuuzo zdrowka dle Ciebie !!!!
 
Witajcie dziewczyny.Chciałabym do Was dołączyć:)Mam na imię Asia, niebawem skończę 35 lat.Jestem mamą 7 letniej Amelii i wkrótce chyba znowu zostanę mamą...jeszcze nie byłam na wizycie potwierdzającej mój stan ale wszystko na to wskazuje.
 
Witaj Asiu :) troche tu cichutko ostatnio ale pisz jak najwiecej :)
Ja mam corcie prawie 4-ro letnia Nadie no i spodziewam sie kolejnego,termin kolo 7 listopada.
 
Hej,
Asiu witaj i idz do lekarza potwierdz ciaze i sie pochwal ktory to tydzien:) oczywiscie gratuluje. Zagladaj i pisz jak najczesciej,
Moze znowu se forum rozhuśta:)

Mona co zrobila sobie Nadia w glowke?bidulka mala,duzo zdrowka a jak brzusio??

Mama poli jak bedzie dziewczynka to tez super,choc trzeci synus tez super byloby.

Bylam u gin mowi ze musze tylko brac kwas foliowy. Chcialabym tak zajsc zeby urodzic przed wakacjami.bo z bebzonem ciezko byloby mi pracowac na dzialce:/ ale wiadmo ja czasu nie wybieram a szkoda hehe,tylko przed trza jeszcze slub :)
 
reklama
Witam dziewczyny;) znalazlam wkoncu miejsce szczecinskich mamusiek;) tak wiec mam na imie Magda i mam 9 cio miesiecznego szkraba;)
mam nadzieje ze uda mi sie tu spotkac chetna mamuske ze szkrabem w podobnym wieku;), na spacer, kawe, moze wypad na basen z maluszkami lub kina..
szukam dobrego pediatry, mozecie mi kogos polecic?
 
Do góry