reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Dieta ŻP i nadaktywne dziecko ;) generalnie to nie mam czasu zjeść... Wróciłam w lutym do pracy, mam dużo roboty, konkretny ppsiłek zjadam 17-18. Wcześniej tylko ciastko i herbata koło 10, w międzyczasie jakiś owoc. Może nie najzdrowiej, ale te 60kg utrzymuje mi się już jakiś czas. Ostatnio wieczorami winko popijałam i czasem piwo, więc pewnie przez to nie mogę zejść niżej, ale lato minie to powalcze jeszcze z tymi 5 kg..

ajjj i tak jestem pełna podziwu! a w ile czasu taka utrata wagi? (wybacz moją ciekawość :p)
 
reklama
Cześć Mamusie:)

Widze, ze nie macie czasu na pisanie:( ja tez troszkę nie miałam. wakacje spędziliśmy na działce pod namiotem-super było. a od września chodzę na kolejny kurs (kosmetyczny z elementami wizażu) do tego dzieciaki tez chodzą do szkoły. A zdrówko rożnie. Kuba troszkę chorował i ja tez:( z m. rożnie jak to bywało. A co u Was??
 
Hej :)
My się dzielnie trzymamy i na razie choroby omijamy szerokim łukiem. Zobaczymy jak długo nam się to uda, bo przecież sezon przeziębień właśnie się rozpoczął.

Pola za dwa dni kończy roczek - biszkopt na tort już upieczony (i nie opadł!!! :-)), a przełożenie - krem malinowy - zrobię jutro.

Pytanie do Was: Wasze pociechy mają rowerki biegowe? Właśnie się zastanawiam jaki kupić Mojej, żeby na wiosnę już miała do śmigania... Jeżeli używacie to proszę o opinie. Dzięki :)
 
Dziękuje Ci za odpowiedź :-) Czyli myślisz, żeby się wstrzymać jeszcze z kupnem? Jakoś te czterokołowe rowerki pchane przez Mamy mnie odpychają - stąd mój pomysł na rowerek biegowy. Chyba faktycznie zapytam ortopedy czy istnieją jakieś przeciwwskazania. Jeszcze raz dzięki za podpowiedź :)
 
reklama
Na wiosnę ja zakupię taki pchany :) Bo mam psa i nie będzie mi się chciało z wózkiem złazić, taki rowerek to będzie rozwiązanie na wyjście przed blok, a z tym rowerkiem biegowym też ciekawa jestem.
 
Do góry