reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Silke o ile pamiętam to wy gdzieś na Bohaterów warszawy mieszkacie? jeśli tak to od nas daleko- my robiliśmy w Dąbiu w restauracji Niko- dobre jedzenie, ogólnie ok. Ale na dzień dzisiejszy bardziej podoba mi się w Łsuchu na Majowym- jedzenie równie dobre co w Niko, a nie trzeba wchodzić po schodach, co przy dzieciach zwłaszcza biegających jest dużym plusem, bo kuzynka musiała bardzo pilnować swoich maluchów, żeby ze schodów nie pospadali. 18 września idziemy na chrzciny do Fety, już tam raz byłam i nie bardzo mi się podobało, zobaczymy jakie wrażenie będzie za drugim razem ;)
 
Silke zdecydowanie w restauracji. Ja akurat robiłam na Warszewie, a moja siostra na Gumieńcach. Najlepiej znaleźć jakąś małą kameralną knajpkę. Nas wyszło z napojami (bez tortu) około 50 zł za osobę i nie żałuję, przynajmniej się nie narobiłam, a to oznacza zdecydowanie mniej stresu.
 
Hej dziewczyny!
Wpadłam się przywitać :tak:. Pogoda na wyjeździe była przepiękna. Ludzie korzystali, opalali się i kąpali. Kurczę ja nie myślałam, że będzie tak ładnie i nie pokompaliśmy się. Zapakowałam nam ciuchy raczej jesienne więc nawet ich nie urzywaliśmy. Dobrze, że zapakowałam kilka bluzek z krótkim rękawem dla każdego, bo byśmy się usmażyli :-D.
Miłego przedpołudnia kochane :tak:. Jak dopiję kawkę, to do Was jeszczę zajrzę :tak:.
 
Witajcie, mam jeszcze jedno pytanie w związku z chrztem, mianowicie czy mogłybyście mi doradzić dobrego fotografa. Chodzi o 2-3 zdjęcia z chrzestnymi, na miejscu u fotografa, takie na pamiątkę pozowane :) z góry dziękuję :)
 
hej

fanta ja nie znam:/ i ppewnie juz jakiegos znalazłaś:)

a u mnie mozy byc dzieciaki przeziebiona nadal.wczoraj były urodziny Kuby,zrobiłam w norbelino było 14 dzieci + dorośli,maluchy sie wybiegały wyszalały. ja dzis ide do pracy,ale na 17 :) jeszcze chwile posiedze w domu:)
 
Ewon, nie znaleźliśmy, mamy co prawda namiary ale wszytko jak narazie robimy dobie sami :tak:. Zdrówka dla dzieciaczków i najlepsze życzenia dla Kubusia :tak:.
Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej.
 
reklama
dziewczyny zapraszam na miłe rodzinne spędzanie czasu na POgodnie, bo

LUBISZ ROBIĆ ZDJĘCIA ?? MASZ APARAT CYFROWY ??

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W III MARATONIE FOTOGRAFICZNYM POGODNO 2011

Maraton Fotograficzny odbędzie się 16 października 2011 roku na terenie dzielnicy Pogodno. Uczestnicy będą mieli do wykonania 6 zadań tematycznych w okresie 6 godzin.
Dla najlepszych atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji i zgłoszenia na
tel: 602 655 544 Paweł Wierzchowiec

Udział w Maratonie Fotograficznym jest bezpłatny, w Maratonie udział mogą brać dzieci, młodzież i dorośli.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 października 2011 godz. 15.00.
Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail oraz nr telefonu.

Serdecznie zapraszamy
Rada Osiedla Pogodno
Paweł Wierzchowiec, tel: 0602 655 544

P.S Jeśli możesz podziel się tą informacją ze swoimi znajomymi. Będzie nas więcej - będzie więcej zabawy. Zapraszamy.

:) podzielcie się informacja z innymi osobami i do zobaczenia:)
 
Do góry