reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
kaoru pewnie:)

mona Nadusia sliczniutka:))

didi jak sie udał spacerek?? ja wczoraj sie jedank do parku nie wybrałam,bo chłopaki mieli jeszcze wilgotne buty:( poszliśmy tylko do biedronki.

monika oj to widze,ze sama nie jestem:D ja tez mam duzy zapał ale aby ruszyć to oj ciężko ciężko:/ ja to chyba jakas depresje mam:( nienawidzę zimy dlatego:(

dziś bee latać jak wariatka;) ale uwielbiam to:) najpierw do gin ,póżniej po tuby bo dzwoniła babka(zacczne robic to chociaz sie troche rozruszam głową przynajmniej heheh).potem z dzieciakami do tesciowej, zostawie ich i polece do hurtowni która wczoraj znalazłam w necie. a jutro na 10 czeka nas bal:D ciekawe czy zrzuce ich z łóżka:D dzis obudziłam sie bo damian zasikał łóżko:( kurcze od 2mies jak zakladam mu pieluche to wstaje z sucha.a wczoraj zapomniałam mu założyc i pierun musiał sikać:/

aniu pokazałas swojemu ?
 
ewon, spacerek sie udal. Na dworze mala moze sobie spokojnie pospac, bo w domu to albo pies ją obudzi albo braciszek.
Jutro przylatuje moj mąż, juz nie mozemy sie doczekac:-). No i mamy zamiar isc na jakies tańce, hulańce:-D pod moje urodzinki.
 
Kaoru3 trzy albo cztery stronu wcześniej wkleiłam adres do filmiku z ćwiczeniami :tak:
Evon czyli zaczynasz robote :tak::-D
Aniulla są w Norwegii szkoly dla dzieci ale angielskojęzyczne??
a ja dziś dom otwarty miałam :-) najpierw jedna koleżanka przyszła zanim poszła byla już następna i na koniec zanim druga uciekła do domku przyjechała jeszcze jedna :szok::tak::-) ale lubię tak przynajmniej człowiek się nie obejrzał a tu już pora po Kubę do szkoły biec
a co u Was??
 
Monika1213 a co masz na myśli anglojęzyczne?? bo generalnie tutaj wszyscy mówią po angielsku od początku uczą dzieci angielskiego :) także tu czy dziecko czy babcia 80 lat wszyscy umieją angielski :) Szkoła jest bezpłatna, koedukacyjna i chodzą do niej dzieci nie tylko z Norwegii, ale także dzieci imigrantów z całego świata :) I z tego co słyszłam dziecko które dołącza do klasy a nie zna norweskiego , to na początku ma zajęcia z tłumaczem (a jak już załapie to później tłumacz towarzyszy mu w zajęciach ale nie wszystkich).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry