reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

hej:) juz po wszystkim,byłam wczoraj w wojskowej przychodni,babeczka podzwoniła i załatwiła na przyjaciół żołnierza.szybko pojechałam i Pani chirurg wyrwała zeba,nawet nie brałam dodatkowego znieczulenia,wszystko na nfz.ale juz jak wróciłam do domu to przez 3,5godziny cierpiałam,bo nie mogłam nawet wziasc tabletki bo okład miałam.okłady masci nic nie pomagały. ale pozniej wziełam antybiotyk i tabletke i było lepiej:) najgorsze,ze w nocy nie mogłam spac na tym boku,a ja na lewym nie umiem dlugo spac:( ale dałam rade:) i zdazyłam na ubezpieczenie:))) teraz tylko jeszcze jeden mi został do wyrwania.
 
reklama
ewon cieszę się że masz już po bólu i że cię objęło ubezpieczenie :-)

obiecałam fotki to dokładam, są robione przed i tuż po pigmentacji, oczy mam opuchnięte co widać ;-)
- matylda11

mona jak przygotowania do cywilnego, to już w sobotę
 
Hej Laseczki
ja dzisiaj pierwszy dzień od poniedziałku jestem sama :tak:znaczy z małym ,codziennie miałam gości :szok: fajnie bo człowiek może sobie miło spędzić czas na plotkowaniu ale za to czas ucieka i nic nie zrobione .Dzis koleżanka ciągnęła mnie do siebie na kawkę ale sie wymigałam ,zamarzyło mi sie samotne posiedzenie w domku :-).

Anulla chodziło mi właśnie o szkołę ,bo Wojtek dostał propozycję pracy ale ja powiedziałam że nie pojechalabym z nim bo nie będę dziecku mieszała języków co chwile :no: bo to bez sensu .

Evon dobrze że już po wszystkim bo wiem doskonale co to ból zęba oj idzie się okocić :szok:

Didi ja to w ogóle nie pamiętam kiedy byliśmy gdzieś sami :no::-(kiedyś na początku małżeństwa to i owszem ale teraz dom ,dzieci jakoś tak to zanikło wszysko .......a szkoda

Mona jak przygotowania ??:-)
 
Witam was!
ewon to dobrze ze juz po bólu zęba, to chyba jeden z najgorszych bólów.
Matylda fajne te kreski nad oczkami, no i nie trzeba codziennie malować,
My z mężem też już dawno w kinie nie byliśmy, przeważnie ja chodze z córą na bajki, a mąż z młodszą w domu, więc ciężko nam sie wyrwac ale chyba musimy sie w koncu wybrac...:-):-):-):-)
 
ewon, dobrze, ze juz po wszystkim.
Monika, nie ma co sie łamać. Jak dzieci podrosna, to rodzice odzyja:-)
My, jak jeszcze nie mielismy dzieci, to tez bardzo aktywnie spedzalismy czas, nawet w 9 m-cu ciazy wybralismy sie w góry:-D. Teraz wiadomo- obowiazki. No ale juz nie planujemy wiecej dzieci. Teraz rodzice musza troszke "pożyc".
 
Matylda, niezle te oczęta. Tez kiedys nad tym myslalam ale jakos nie zdecydowalam sie.
Teraz mysle, nad nowymi cyckami;-). Tylko troszke drogo, ale po wykarmieniu dwojki, juz nie wygladaja, jak przedtem i pewnie juz nigdy nie bedą tak wygladac.:-(
 
hej:)

nie wyspałam się:( obudził mnie ból:((

didi cycki:D ja tez nie byłam ze swoich zadowolona,ale jak przytyłam to juz jest ok:)

ale dzis mam latania,zaraz musze spakowac tubki,pózniej tu ogarnac.zawieść tubki a na 17 mamy iść na urodziny.a prawde mówiąc nie chce mi się:(
 
ewon Ty to się biedna namęczysz. Ja już nie mogę się doczekać końca studiów- jeszcze 5 egzaminów i koniec:) Ja dzisiaj wstałam o 5 żeby na egzamin zdążyć :/
Trzymajcie kciuki i wracam do was zaraz po sesji :)
 
didi koszt cycków to 12tyś. za implanty okrągłe a za anatomiczne w kształcie łezki 14tyś. :-)
osobiście polecam metodę Macroline jest mniej inwazyjna, polega na "wlaniu" do każdej piersi po ok 100ml kwasu hialuronowego i wystarcza na 2-3 lata, koszt taki sam jak implantów okrągłych. jedyny minus to nie robia tego w szczecinie i trzeba jechać do poznania

ewa ty to zalatana kobieta jesteś:tak:

karou podesłałabyś mi go gabinetu swoja siostrę na oczyszczanie buzi, pół roku minęło od ostatnego zabiegu i można cos pokombinować :-)

dziś pierwszy raz od wtorku zobiłam sobie makijaż do pracy, oczka się wygoiły w 90%, kurcze stałam 5 minut i patrzyłam na swoje odbicie w lustrze, efekt bezcenny:-)
 
reklama
Matylda, widzę, że jestes dobrze poinformowana:-). Tez troche o tym czytalam, tylko ze jak juz bym sie zdecydowala, to wolalabym implanty, bo sa na dluzej. Moja kumpela jest juz zdecydowana na operacje a ja narazie jej kibicuje, bo sama mam cykora:-). Wogóle, jak ogladam zdjecia kobiet po zabiegu i przed, to jestem w szoku, ze tak to dobrze wyglada.
 
Do góry