reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Dziewczyny pamiętacie jeszcze jak to bylo z Waszym apetytem po porodzie? Ja urodziłam 26 lipca. Niebawem Zuzia skończy 2 miesiące, a ja zaczynam wyglądać coraz okrąglej na brzusiu...
Apetyt jest ogromny. Jem nawet po 2 śniadania, obiad, 2 kolacje. Plus przekąski. Na szczęście zaspokajam sie herbatnikami i chrupkami kukurydzianymi. Ale do słodkiego tez mnie ciągnie. W pierwszym miesiącu po cesarce bylo super. Zeszłam po porodzie 10 kg z wagi. Gdzie przytylam 7,5 w ciąży :szok: hm w ciąży nie jestem więc moze to karmienie piersią tak wzmaga apetyt? Musze sie opanować:p bo 64 kg przy wzroście 168 mi w zupełności pasuje:-) obym nie utyła...
 
reklama
czesc dziewczynki

widze ze aniulla juz w norge--- i to jak opowiadasz ---to musi być tam pięknie---zreszta zdjęcie widzialam------a jak borysek....poczul jakąś zmiane?

butterfly--- niom--- apetyt ciąży dopisuje---tym bardziej jak się karmi piersią:-p na slodke jest wielka ochota--- ja pamiętam jak ja wpindalalam---jeszcze w szpitalu---------- balam się ze mie pominą przy sniadaniu (bo rodzilam w nocy:laugh2:)
ewon- jak Twoje chlopaki?---nie chorują?....
elizka - witaj

pozdrawiam babeczki
jam zalatana:dry:
 
hejcia

butterfly m tez apetyt dopisywał,ale strasznie chudłam.

hana teraz mamy przeziebienie,Kuba dobrze juz sie czuje,tylko troche czerwony:( ,Damian ma jeszcze katar,ale juz mu nie leci z nosa tak,i kaszel sie utrzymuje,ale mniej niz było.ja tez lepiej sie czuje,po gardle została chrypa i katar:( ale jeszcze pare dni i bedzie dobrze do 21 musimy wykurowac sie bo Kuba ma urodzinki:D kurcze koło mnie zlikwidowali piekarnie i nie wiem gdzie tort zamówic:( jeszcze jedna jest koło mnie ale tam same pijaki sa:(
 
butterfly ja też miałam straszne ciśnienie na słodycze jak karmiłam, potrafiłam dużą blachę ciasta sobie upiec i zjeść ją sama w 2 dni :tak: ale nie tyłam , nie chudłam też niestety :-( stałam w miejscu , chyba to co młody wyciągał ja nadrabiałam słodyczami
hana no nie da sie ukryć , że jest pięknie :tak: a Borysek jak to Borysek , wszędzie się szybko zaklimatyzuje , ważne żeby była mamunia i brum brum :-D choć coś mi się zakatarzył , ale to chyba na ząbki bo on prawie zawsze na ząbki katarek miał i kaszelek,a teraz idą mu tylnie biedny całe łapeczki wkłada
do buźki tak głęboko , że aż mu się cofa czasami:sorry2:ale jak te wyjdą to już będzie miał cały garnitur ząbków :-D
 
kurka dzwoniła moja kuzynka(jedyna z która utrzymuje kontakt) i prosi mnie abym byla jej swiadkowa -kurka co ja załoze na tyłek:/ i wogóle przeciez nie odmowie jak nie ma nikogo ona:/
 
Dziewczyny!powstało fajne,kameralne miejsce dla naszych dzieci. Również organizowane są warsztaty dla rodziców. Zaglądnij na PLAMKĘ
W sobotę wstęp wolny na BAJKOLANDIĘ!!!!
 
witam!
mam problem .
matka nie chce mi oddawać dzieci na weekend. co mam zrobić jak spóżnię się z alimentami kilka dni to nie mam możliwości widzenia się z dziećmi. przecież mamy takie czasy a nie inne . a dzieci mam sądownie przyznane co dwa tygodnie . zostałem sam z tym tematem.

tata 10 i 14 latka.
 
reklama
Kurcze z checia bym pomogla ale nie mam pojecia o takich sprawach ;/ przykre to co piszesz....no ale coz tak to w zyciu czasami jest:/
 
Do góry