reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

czarodziejka no tka październik nam się tu nieubłaganie zbliża ;/ a który rok? jak można wiedzieć. Na spacerki napewno znajdziesz czas :-)
 
reklama
Niestety nadal 4. Rok temu zaczęłam zajęcia zgodnie z planem, 22października urodziłam, troszkę ponad miesiąc posiedziałam z mały w domku i poszłam dalej na zajęcia, ale jak w grudniu Szymon się rozchorował wzięłam dziekankę i teraz muszę powtarzać. Jednak nie żałuję tej decyzji. Kiedyś najważniejsze były dla mnie studia i skończenie ich w terminie z miarę dobrymi wynikami, ale dziecko potrafi zmienić całą hierarchię wartości. Dla niego potrafiłam rzucic bez wahania to co kiedyś było najważniejsze.
 
hej:)

u nas byle jak. Kuba super wyglada skóra czysta i gładka:D ale młodszy ma juz 2 tyg kaszel nic nie pomaga-dzis idziemy do lekarza,a ja znowu przeziebiona-ale tylko rzuciło sie na gardło,ledwo gadam i kaszel mega ostry mam:( kurde przez ta pogode człowiek sie wykonczy:/ ja tam kit ale najgorzej ,ze Damianus sie meczy juz tak długo.a i dzis z Kuba na szczepienie ide:/ zobaczymy czy wytrzyma:D
 
ewon zdrówka dla Damianka, no i dla reszty rodzinki żeby nikt nie podłapał.
Ja próbuję załatwić rodzinne, ale ciągle coś i chyba nie zdążę złożyć w tym miesiącu:wściekła/y: chyba, że można później donieść dokumenty...
No i zaliczyłam dzisiaj 3 Lidle w poszukiwaniu odpowiedniego rozmiaru butów dla Szymona i dupa... Jakbyście widziały gdzieś rozmiar 23 czarne to mi kupcie:-p
 
ewon duuuużo zdrowia dla Was
czarodziejka a co są jakieś na promocji?

I ponura jesień wrrrr. Wogóle ten wypadek autokaru - straszne. 13-letnia dziewczynka w dniu urodzin zginęła, a babcia za dobre wyniki w nauce na wycieczkę zabrała aj brak słów :(
 
Agnieszko jeśli chodzi o chrzciny,ja we wrześniu organizowałam koło Lasku Arkońskiego w Karczmie ale podejrzewam,że stawka na osobę była ciut wyższa.Za to moja kumpela,robiła w tym samym okresie w Chacie Polskiej(chyba nie pomyliłam nazwy,knajpa jest w dole blisko zamku) i była zadowolona i chyba płaciła w okolicach właśnie 50 zł od osoby.
Pozdrawiam!
 
czesc babeczki

jak się macie...korzystacie ze sloneczka?
czarodziejko - i jak sie mieszka---przyzwyczailas się już?
zylcia, ola - gdzie jestescie? jak hania i leonek?
meldować się
ewon - zdrówka---a macie inhalator? ponoż dobre na infekcje
pozdrawiam
 
reklama
Do góry