reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczecinianki w ciąży :)

Dzięki za przywitanie :).
Tak właśnie czuję, że to będzie najpiękniejszy okres :).
Idiosynkrazja jak się czujesz jako świeżo upieczona mamusia? :)
 
reklama
Szczerze? Jeszcze niepewnie, ale jest coraz lepiej... :) po 1.tygodniu miałam kryzys i baby bluesa chyba - non stop ryczałam, bałam się córeczki, że zrobię jej krzywdę, bałam się tego że już nic nie będzie takie samo, odpowiedzialności... Bo ja raczej taki wolnościowiec jestem, niezależny i takie tam;-) ale dzięki mężowi przeszło po tygodniu i teraz jest dużo lepiej i zaczynam czuć tę magię miłości macierzyńskiej :tak:
 
Moja koleżanka przez prawie miesiąc bała się kąpać córeczki, partner ją wyręczał :). Także podejrzewam, że to normalna sprawa :) w końcu to maleńka kruszynka jest :).
A jak wrażenia porodowe? :)
 
hejka dziewczyny
edzia a u mnie odwrotnie, mój kuba ma juz ponad 3 miesiące a mój mąż jeszcze ani razu go nie kąpał, bo się boi:-D
a ty z jakiej dzielnicy edzia jestes?
 
reklama
To moja 2 ciąża, pierwszą poroniłam w lato w 8tc. Teraz jestem w połowie 9 tygodnia i jak na razie wszystko jest ok. Chodzę do dr Kariny Engel. Następna wizyta w Walentynki. Rodzicie wiedzą ale wstrzymujemy się z mówieniem znajomym do 12 tygodnia, ostatnio mieliśmy falstart... Siedzę sobie już na zwolnieniu i palmy dostaję przy każdej wizycie w toalecie a jest ich 116 dziennie... sikam jak nienormalna!
 
Do góry