reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

Giov7 chyba nic sie nie zmienilo :) tyle ze Biedronka jest teraz odnowiona haha:) a reszta rynek,chinskie kosciol sa -nic nowego,no i schody do Sultana zniszczyli:) jest fajna piekarnia za knajpa przy petli-maja tam przepyszne cynamonki mniam :)
Nervita oj z checia delektowalabym sie spaniem-ale coraz bardziej mam z tym problem ostatnio :/ uroki ciazy :) a w dzien spac nie lubie....
Niuunia mam nadzieje ze mala bedzie zdrowiutka-to jest najwazniejsze!
 
reklama
Mona6061 tak myslalam, ze Podjuchy sie nie dorobia malego kina, czy restauracji, tylko marzenia.. :no: Echh a w ciagu roku musze tam zajechac wyrobic malemu PESEL, a najchetniej bym nie jechala.. :baffled:
 
Cześć dziewczynki :-) dawnooo mnie nie było.

oj jaktu gwarno ;-) a jeszcze prawie 2 miesiące temu gdy ja byłam w ciąży było tu cichuśko :p fajnie że tyle przybywa przyszłych mamusiek :-) a pro po podjuch... też jestem z Metalowej:-D
a tu u Nas w podjuchach coraz więcej świeżo upieczonych mamusiek i ciężarnych :happy:

A pro po piekarni Bagietka - też ją uwielbiam !! polecam Chlebek Wiejski mniaaam:rofl2: czasem mają go w promocji za niewiele ponad złotówkę a to duży chleb.

Zauważyłam że wychwalacie szpital Zdroje... hmm ja porodu i pobytu nie wspominam dobrze. Kilka moich koleżanek również potwierdziło że lekarze mają tam olewatorskie podejście do pacjentek. Hm chyba Nervita jest podobnego zdania? jak ci się tam rodziło?

Życzę powodzenia niebawem rodzącym mamom i szczęsliwego macierzyństwa tym które urodziły :-):laugh2::rofl2:
 
Kurcze, Podjuchy takie male, a tyle mamus dookola! :tak: A tutaj w UK mam "az" jedna znajoma mamusie.. :szok:
Butterfly88 wzajemnie, szczesliwego macierzynstwa! Jak Ci sie podoba nowa rola?? Ja juz nie pamietam zycia sprzed ciazy. Liczy sie tylko czas od narodzin Jesse'go. Jest dla mnie wszystkim. Czasem jest ciezko, to normalne, ale macierzynstwo to najwazniejsza i najpiekniejsza rola ("praca") w zyciu!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
jest super tylko że mam małą marudę-nerwuska :p (i po kim?? :-D)
musimy się jeszcze zgrać i wiele nauczyć... najgorsze że tak jak teraz- jest bardzo śpiąca a budzi się co odłoże do łóżeczka .. ehhh
 
reklama
Szymon też jest nerwus, ale spacery go uspokajają:tak: Właśnie byliśmy się przejść z moją mamą, bo nas odwiedziła. Zjadłysmy po cynamonce, obeszłyśmy bloki dookoła i do domu :-)
A powiedzcie mi dziewczyny można tu w pobliżu coś dobrego zjeść?
 
Do góry