reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

czarodziejka87 oj zazdroszczę, że kolki Cię ominęły. Ja mam nadzieję, że niebawem u nas znikną.

Mona moja mała miała owiniętą pępowinę wokół szyjki jak się rodziła, a na usg nic nie było - poszło ok. Choć jak wyciągali i mówili pępowiną owinięta to się przeraziłam, ale cała i zdrowa 10/10 :-D
 
reklama
czarodziejka87, a no takiego porodu jaki ja mialam nie zycze nikomu i przez takie przezycia ciezko mi sie bedzie przelamac znow, ale mam nadzieje, ze kilka lat zrobi swoje, bo chcialabym jeszcze raz pochodzic z brzuszkiem i chcialabym, zeby Jesse mial rodzenstwo..! :tak::-) Choc narzekac nie powinnam, niektore kobiety maja o wiele gorzej.. :baffled: Ale wiele bym dala, zeby moj kolejny porod byl calkowitym przeciwienstwem pierwszego. :tak: Widze kochana, ze ten sam rocznik. :-) A z jakich okolic Szczecina?? Pozdrawiam.
 
wszystkim rozpakowanym mamom gratuluje :))) a jeszcze nie rozpakowanym zyczę szybkiego i bezproblemowego porodu:))

u nas na podforum koleżanka wysłała cyt:"Witam:)Nie udzielam sie juz tu u Was odkąd wyjechałam ze Szczecina do Zielonej Góry.Czasu brakuje. Ale pomyslałam o Was bo napewno podajecie dzieciom witD3 Przeczytajcie KTÓRA Z WAS UŻYWA VIGANTOL? WITAMINA D3? NA RECEPTĘ ?

WYCOFANY Z OBROTU -

VIGANTOL - Rodzina i dziecko - Forum Gdańsk, Gdynia, Sopot.

tam macie załącznik co i jak.
Przeklejam z marcowych mam 2010."
 
nervita A skąd macie sab simplex? ja jutro zobaczę jak mała i w razie W mam Esputicon zobaczę czy działa. Macie jeszcze kikutka?Mój ledwo co ale się trzyma wrr
kropelki z Niemiec, a kikut odpadł 01/09 - ale musieliśmy do położnej jeździć bo miała ziarnicę i położna coś tam działała. Ogólnie z kolkami lepiej, nawet kropelek nie próbowaliśmy.

Giov7 zapomnisz, zapomnisz ;) a różnica wieku pomiędzy dziećmi-są różne opinie..... moja Zuza jest /na chwilę obecną/ super pomocnicą i nawet samodzielną opiekunką ;)

Mona61 delektuj się kochana odpoczynkiem i snem ;)
 
Ostatnia edycja:
nervita wlasnie to jest duzy plus, moze i Jesse bedzie mi pomagal przy braciszku lub siostrzyczce, tak jak Twoja corcia! :tak: Ja sobie obmyslilam, ze tak z 6-8 lat, a moj narzeczony twardo i stanowczo 10 lat (gdy o tym wczoraj rozmawialismy). :-D:laugh2: Heh. Bo chyba narazie go meczy to, ze sie budzi 3 razy w nocy przez placz malego! :tak::-)

czarodziejka87 ja cale zycie mieszkalam w Podjuchach! :tak::tak: Najpierw na Ciasnej, a potem na Metalowej.. :-) A Ty??

Pozdrawiam Was przyszle i obecne mamusie.
Mam dzis gorszy dzien, echh.. :sad:
 
reklama
Racja, wolalam chlebek z Biedronki za zlotowke, niz z Sultana za zloty cos, czerstwawy! :tak::-) Ostatni raz tam bylam ponad 3 lata temu, na pewno sie zmienilo.. 12 i 15 to moje szkoly. :-D Ryneczek, petla autobusowa, kosciol, chinskie zarcie, ot cala spokojna okolica.. ;-) Jest cos nowego????
 
Do góry