reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

reklama
Nervita ja o badaniu pod kątem paciorkowca wiem (oczywiście i tak dziękuję) właśnie za tydzień mój gin pobierze mi wymaz. Lekarze różnie go pobierają jedni wcześniej inni później a jeszcze inni wcale, no i większość ginów pobiera wymaz tylko z pochwy a mnie mój powiedział, że z odbytu też pobiera. Robi to po 35 tc i powiedział, że robi go standardowo od 3 lat bo takie są wymogi w szpitalach przed porodem (on sam pracuje w Policach i tam też będę rodziła).

Giov7 witaj.
 
Giov7 witamy;)
Czy te badanie na paciorkowca to to samo co na posiew???? bo ja mam isc wlasnie na badanie na posiew za tydzien.
 
ryba30, Mona6061 witajcie. Widze, ze do porodu juz niewiele Wam zostalo kobietki.. Oby czekanie Wam szybko zlecialo, a porody byly szybkie i na tyle ile sie da malo bolesne, a dzidziusie zdrowe i sliczne!

KasiaiAlex dzis wyczytalam to na innej stronie i faktycznie, juz zaglosowalam i bede raz dziennie. Nie wglebialam sie dokladnie, ale kiedy jest final konkursu?! Trzeba nadrobic sporo glosow zeby polusia wygrala. Ale jej historia jest wzruszajaca i warto jej pomoc.

Pozdrawiam Was mamusie.
 
czarodziejka jak nervita wspomniała w porodówce się wymieniłyśmy - wskoczyła po mnie :-D fajne wspomnienia :-)

Mona6061
ja miałam ze sobą wszystkie wyniki ale nic nie wołali ode mnie. Ja jestem zadowolona ze szpitala w Zdrojach :-) a o zzo nic mi nie wiadomo. Napewno na Pomorzanach dają a z Zdrojach nie wiem :/
 
Niuunia dzieki;)
dzis bylam u gin bo tak mnie swedzialo tam na dole ze myslalam ze zwariuje i okazalo sie ze mam jakies drozdze;/ ale ponoc to normalne w ciazy... dostalam jakies tabletki i masc-mam nadzieje ze szybko przejdzie.
Giov7 nio oby szybko i jak najmniej bolesnie poszlo rozwiazanie:)
 
Mona6061 oj, oby tak! Oby byl przeciwienstwem mojego.. :no: Echh, ja mialam infekcje ostatnie 3 miesiace ponad i tez duzo mi namieszala.. :-( Oby Ci szybko minelo. :tak:
 
Mona6061 ja mialam wszystko ustalone, wyliczone, bylam wyszykowana.. :tak: A gdy odeszly wody, kompletny szok! :szok::-) To robi swoje, nie moglam skupic mysli i sie nawet dopakowac.. :no: A to co bylo potem.. :-(Jeszcze czasem wspominam porod. I m.in. tez dlatego ciezko mi bedzie przelamac sie i miec kolejne dziecko.. :baffled: Ale mam nadzieje, ze kilka lat zrobi swoje. :tak: Na pocieszenie masz kochana tylko to, ze juz niedlugo poznasz swoja corcie. :tak::-) Reszta sie nie liczy. Trzeba przetrwac stres, bo dla tego cudziku warto.
 
reklama
No na pewno dziecko wynagradza kazdy bol.I chyba kazda z nas ma stresa przed porodem nie podejdzie sie do tego spokojnie...tym bardziej ze moja jest owinieta pepowina wokol szyjki(wykazalo na 2 usg)i bylam pewna ze bedzie cesarka:/ a tu nici z tego!Ale mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku;) dzis musze spakowac torbe do szpitala...niech juz sobie lezy lepiej uszykowana.
 
Do góry