reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

Butterfly88 gratuluję:))) sliczna dziewuszka:) widzę dziewczyny, że zadowolone jestescie ze szpitala w zdrojach raczej. Ja mam zamiar tam rodzić, ale do tego jeszcze troche, choć czas leci coraz szybciej i listopad tuz tuż:)
 
reklama
Witam kobietki ;)
Dziś byłam na wizycie u swojej gin,wszystko jest w porządku od początku ciąży mam już 3,5 kg na plusie,więc nie tak zle.Pytałam o to ze mała jest owinięta tą pępowiną wokół szyjki czy może być przez to cesarka,powiedziała że nie.Chyba że jak będe rodziła normalnie i będzie spadało maluchowi tętno czy będzie jakieś zagrożenie życia to dopiero w tedy.W Pyrzycach nie dają w ogóle tego znieczulenia ZO ;/ a szkoda.! Sama już nie wiem gdzie rodzić;/
A i dziś był dzień prezentów położna się śmiała,dała mi kilka Pampersów,wkładek laktacyjnych i krem na brodawki-jak dają to biorę a co tam ;))
 
no pewnie a co tam;)
jużżż 3,5 kg na plusie w 7 m-cu ??? - to strasznie mało ;( - ale najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok;)
no szkoda, że nie dają ZO - a dlaczego ?
chciałaś rodzić w Pyrzycach bo tam mieszkasz ? - czy słyszałaś dobre opinie ? - czy gin. stamtąd ? pozdrawiam i życzę miłej nocki ;)
 
Nervita wiesz ja do szczuplutkich nie należę więc się cieszę że jak na razie tylko 3,5 kilo przytyłam...myślałam że będzie gorzej.Ja teraz mieszkam w okolicach Binowa więc do Pyrzyc daleko nie mam (ale do Zdroji mam jeszcze bliżej autostradą) moja gin poleca mi Pyrzyce bo tam pracuje i pewnie dla tego mnie zachęca.Czemu nie dają tam ZO powiem Ci szczerze że z tego wszystkiego dziś jej nie zapytałam o to ;/
Również pozdrawiam;)
 
powiem Ci, że jak miałam dobrą opinię o Zdrojach- tak teraz jak odwiedziłam je trzy razy (na kontrolnym KTG + krwawienia)- beznadziejną !!! zlewka totalna pacjentek powiedziałabym tych " nie prywatnych " !!!

niuunia właśnie leży na patologii - pojechała dzisiaj - mam nadzieję ,że urodzi swoją upragnioną kruszynkę ;)


 
:-)Witajcie, witajcie:)

kolejna ciężarówka ze Szczecina.
Tyle,ze ja na samym starcie, na razie drżę o każdy dzień, czuję się kiepsko: mdłości i bóle brzucha, złe sny.

To moja druga ciąża, przy pierwszej nie miałam takich strasznych myśli i czułam się dużo lepiej.

Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Do góry