reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

Coś czuję niuunia że butterfly88 się rozpakowała ;)
29/07 - była ostatni raz na forum BB i od tamtej pory żadnego śladu po niej nie ma ?!.
U mnie ok, spokojnie ;)
co do terminów to chyba nasze dzidzie i tak same sobie wyznaczą najodpowiedniejszy ;) co do skurczy - to zobaczysz, że jak będą te właściwe - to będziesz wiedziała jak je liczyć !;) Nie myśl o tym, że sama będziesz w domu /bo sama dolewasz oliwy do ognia i zapewne się nakręcasz/ - przecież masz w razie co - do kogo zadzwonić z prośbą o pomoc w dostarczeniu na IP ;) - jeżeli niee to dawaj znać ! - pomyślimy i pokombinujemy ;) Mój M praktycznie cały czas jest w rozjazdach - ale ja obok mam rodziców - więc spokojną głowę w razie cooo !;)
Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę ;)
 
reklama
Dziewczyny orientujecie się może gdzie można kupić na prawobrzeżu koszule do karmienia? Czy są może też w hurtowniach dziecięcych??
 
Mona ja zamawiałam z allegro i jestem zadowolona - super materiał :-) ale właśnie lukam, że akurat sprzedawca nie ma nic wystawionego
 
Napiszę pobieżnie bo brak czasu - Urodziłam 26 lipca po 13 godzinach bóli i porodu SN - zabrali mnie na cesarkę !!
Mam piękną córunię Zuzannę która dziś kończy 11 dni... 3330g i 56 cm żywego srebra ;-) a nawet złotka !! :-p
odezwę się !! :-D
 
napiszę pobieżnie bo brak czasu - urodziłam 26 lipca po 13 godzinach bóli i porodu sn - zabrali mnie na cesarkę !!
Mam piękną córunię zuzannę która dziś kończy 11 dni... 3330g i 56 cm żywego srebra ;-) a nawet złotka !! :-p
odezwę się !! :-d

no w końcu .......... !!!
GRATULUJĘ WAM KOCHANE KOBITKI
I DUUUUUŻŻŻŻO ZDRÓWKA ŻYCZĘ ;):-):-):-)

 
reklama
Do góry