reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

Wiem miałam nie kupować kreacji na roczek, ale to mi wpadło w oko i wołało "weź mnie" - uległam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
SL272672..jpg

a to butki Roksanki od babci firmy "kidtown" te niebieskie r. 21 są na teraz a te brązowe r. 22 na później

SL272675..jpgSL272676..jpgSL272674..jpgSL272673..jpgSL272678..jpgSL272677..jpg
 
reklama
witam sie i na tym watku :-)
My teraz zastanawiamy sie nad kupnem bramki na schody. Diana juz sobie radzi z kazdym jednym schodkiem. Wczoraj zapomialam zamknac drzwi od gory gdy odkurzalm, i Diana sobie spokojnie SAMA weszla na gore. na szczescie nic jej sie nie stalo, ale teraz musze kupic ta bramke, no i wlasnie nie wiem jaka. Czy wy macie cos takiego?

Buy Mamas and Papas Auto Close Metal Safety Gate. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .

Buy Lindam Easy Fit Plus Safety Gate. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .

Kornasiu....my mamy taka....bardzo fajna..zamyka sie super i jest rzporowa...

Lindam Sure Shut Orto Safety Gate: Amazon.co.uk: Baby

my kupywalismy w kiddiecare.....

druga mamy taka ( ta jest zakaldana na wewiercane zaczepy)

Buy your BabyDan Flexi Fit Safety Gate Wood 72.1cm - 110.9cm Wall Mounted Gate reviews from Kiddicare Safety Gates | Online baby shop | Nursery Equipment

Ogolnie ta Lindam jest taka ze sie sama zamyka za toba...no i dziecko nawet starsze na pewno jej nie otworzy bo najpierw trzeba przesunac przycisk a pozniej podniesc lekko do gory...

Te drewniana otwiera sie szybciej..tez niby na tej samej zasadzie ale wedlug mnie latwiej...no tylko my nie moglismy sie wwiercac w drewno i dlatego tam nam ona nie pasowala...



Kasica....szlicznie Roksanka bedzie wygladac ..no i te buciki te sandalkowate sa superasne...
 
Hej, widzę że z wiosną wątek się rozkręca :)
To super.
Ja mam bzika na punkcie małych ciuszków więc każda porcja zdjęć mnie bardzo cieszy :tak:

Kasica, Roksanka będzie się ślicznie prezentować w tym stroju i w nowych bucikach :tak: Czekam z niecierpliwością na zdjęcia :tak:

mamo Niki, ale batalia czapeczek. Moje dziecko to przez całe dzieciństwo chyba tyle mieć nie będzie. Zaszalałaś ;-) I super kurteczka

kasiula, Twoje zakupki też super. Ta tuniczka ze spodenkami szczególnie :tak:

A nasze tu ostatnie zakupki

IMG_4647..jpgIMG_4653..jpgIMG_4657..jpgIMG_4651..jpgIMG_4654..jpgIMG_4652..jpgIMG_4650..jpgIMG_4648..jpgIMG_4649..jpg
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny super zakupy.Od razu widac,że przyszła wiosna:-D
Moniq nie mogę się napatrzeć na te żółte buciki:-).
Jolu widze,że u was bramki na tapecie.My pierwsza założyliśmy dwa miesiące temu.Jutro czeka nas zakup kolejnych dwóch
Kasico z Roksany będzie słodka elegantka:-)
Mamo Niki podzielam twoja miłość do czapek:-D:-D:-D
Barmanko fajny zestawik dla Marcela.Bombowe te kraciaste gatki:tak:.
Zauważyłam,że przewija się temat butów.Ja mimo,ze mam starsze dziecko i powinnam mieć doświadczenie to czuje się jak dziecko we mgle .Chodzę po sklepach i sama nie wiem czego szukam.Byłam w Bartku(ceny nieadekwatne do jakości-niestety firma spoczęła na laurach),Cybexie(niestety nie maja jeszcze stricte wiosennych butów:-(),Pumie , jutro wędruje do Daichmana mkoze beda jakies fajne butki:sorry:
 
JOLA dziekuje za odpowiedz chyba kupie ta z ARGOSA tez sie sama zamyka i tez jest rozporowa. jak nie zda egzaminu to oddam i kupie ta o ktorej ty piszesz :-)
KASICA ale Roksanka bedzie wygladala slicznie w urodzinki. ja tez bede szukac jakiegos stroju.
MONIQSAN WOW ile ciuszkow :-) te koszulki z kokardkami mi sie podobaja (ja mam takie same :-) tylko inne kolory :-) no i buciki, widze,ze przewarzaja te z miekka podeszwa :-)
 
Kornasiu..pytalas o zdanie....mysle ze ta z Argosu tez bedzie ok...ja przed zakupem naczytalam sie mnosatwo opini o bramkach bo wybor jest niby duzy ale niektore sie nie sprawdzaja....Powodzenia zycze w dobrym wyborze..:tak:

Moniqsan...NEXT kroluje:-)....te kolorowe balerinki sa poprostu suuuper, a ta tunika z dzianinki swietna..naprawde...:tak::tak:..Lili bedzie wygladac cudnie...:tak::tak::tak:..
A bym zapomiala ..ta fioletowa bluzeczka z sowkami mnie urzekla...:-):-)

No to teraz moje zakupki....zdjecia juz od dawna zrobione ale zawsze brak czasu na wklejenie...DSC04433..jpgDSC04452..jpgDSC04437..jpgDSC04435..jpgDSC04442..jpgDSC04447..jpgDSC04449..jpgDSC04443..jpgDSC04445..jpgDSC04434..jpg
 
reklama
mamo Niki, fajny płaszczyk, bardzo mi się podoba :tak:

kornasia, z bramką nie pomogę bo takowej nie posiadam - jednak wiele dobrego słyszałam o Lindam :tak::tak:

kasica, fajne wdzianko :-) ty chyba lubisz Roksankę ubierać w czerwienie co? ;-) bo w avatorku też widzę czerwoną sukienusię ;-):-)

moniq, świetne ciuszki, super kolorki i te wzorki :tak: gdzie je kupiłaś? :happy: wydaje mi się że Next :sorry::-p:-D ale mogę się mylić, bo na polskich markach/sklepach się nie znam... świetna jest ta zielona bluza, i te kolorowe butki też fajne

mamomatysia, ja na butach też się nie znam :zawstydzona/y: na razie zbieram informację :tak:
ostatnio w Daichmanie jedna z mamuś kupowała buciki, patrzyłam na stronę internetową i powiem Ci że kilka sztuk mnie zainteresowało :tak:

jola, też widzę że Next rządzi :-D:-D
bluzeczki z naszywkami są super, pierwszy płaszczyk przepiękny, z drugiego posta - fioletowy sweterek pierwsza klasa, spodenki śliczne, a spódniczka widzę że taka sama kratka jak Marcela ogrodniczki ;-)
Ty to zawsze piękne rzeczy kupujesz :tak::tak:

 
Do góry