reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

jak będziemy potrzebować czapeczek to same je znajdziemy :dry:

hi hi

Dziewczyny mam pytanie- jakie buty w końcu kupujecie waszym dzieciaczkom.?Podobno idzie wiosna wiec trzeba o tym pomyśleć . Mój starszak nosił BARTKI ale po waszych opiniach już zgłupiałam.Najfajniej,że jak byłam ostatnio u ortopedy to waśnie pokazała mi BARTKI jako najlepsze do nauki chodzenia.
 
reklama
Monia,Kasica....jak już pisałam my mamy Bartki....już wypróbowane od paru dni i moge powiedzieć że spisują sie rewelacyjnie:tak:
Nadusia robiła w nich pierwsze kroczki na dworze i już nie narzekam że są za twarde,to było takie pierwsze wrażenie:tak:
Ja w każdym bądz razie jestem zadowolona,młoda już też;-)
Co do opini na temat tych bucików to oczywiście są różne...ale przecież zawsze są zwolennicy jak i przeciwnicy:tak:
Jeszcze chciałam napisać coś na temat chodzenia boso....słyszałam ostatnio w jakimś programie że owszem jest to zdrowe dla stópki dziecka ale nie chodzi tu o chodzenie po płaskich powierzchniach typu podłoga w domu...tylko trawa,piasek:tak:

Moniq...super te paputki... i jaki wybór:szok: śliczne są. Tam gdzie ja kupowałam to były tylko różowe...ale to nic wykorzystamy:tak::-)

Ankzoc...Nadia też narazie po domu biega w skarpetkach podszytych skórką:tak:
Wczoraj usiłowałam znalezć w sklepie paputki dla niej ale po prostu nie ma nic...masakra jakaś,żeby kapci dla takich dzieci nie produkowali....są ale wyglądają jak buty ortopedyczne:baffled:
 
MONIKA, KASICA my mamy teraz kapcie z LEMIGO ( Obuwie Dziecięce, buty dziecięce, tanie buty dla dzieci, buciki Befado dla dzieci, obuwie dzieciece, buty dzieciece, obuwie Befado ), niestety nie z naszego wyboru. Dziadkowie kupili, jak bylismy w Polsce :-) Diana dopiero teraz zaczyna w nich chodzic. Teraz rozgladam sie nad bucikami na dwor. No i mysle o firmie Befado Befado - Sklep internetowy co prawda maja maly wybor kolorystyczny (przynajmiej na stronie) ale sadze ze cos z tego wybierzemy.
ROXY ja wlasnie tez sie zastanawialam nad tym jak czesto maluszki maja chodzic w takich butach. mam znajoma ktora non stop zaklada dziecku buty od rana do wieczora, ale czy nozka malucha tez nie powinna odpoczac troszke?
 
ROXY ja wlasnie tez sie zastanawialam nad tym jak czesto maluszki maja chodzic w takich butach. mam znajoma ktora non stop zaklada dziecku buty od rana do wieczora, ale czy nozka malucha tez nie powinna odpoczac troszke?
Wydaje mi się że zakładanie dziecku butów przez cały dzień to lekka przesada:sorry2:
Ja zakładam młodej buty tylko wtedy jak wychodzimy z domu...po domu to mamy paputki-niestety jeszcze za duże,albo skarpetki z podeszwą,czasem biega boso:tak::-)
 
reklama
a ja wstawie moje ostatnie zdobycze :tak:
oprócz żółtej kurtki - reszta z Next ;-)
(koszula ma śnieżnobiały kolor, na zdjęciu tylko tak szaro wyszło, a nie chce mi się już poprawiać :-p)
 

Załączniki

  • 13b..jpg
    13b..jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 70
  • 18a..jpg
    18a..jpg
    35 KB · Wyświetleń: 66
  • 17..jpg
    17..jpg
    44,3 KB · Wyświetleń: 66
  • 18b..jpg
    18b..jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 64
  • 14..jpg
    14..jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 65
  • 15a..jpg
    15a..jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 66
  • 16..jpg
    16..jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 65
  • 13a..jpg
    13a..jpg
    20 KB · Wyświetleń: 67
Do góry