reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

reklama
Barmanko....swietne ubranka...:-):-):-)
Koszula biala i spodnie w krate sa superasne..no i sweterek z napisem next.:tak::tak:
Marcelitko bedzie wtgladal super...:-)
Wogole to farciara z Ciebie...ja bylam zla bo jak zobaczylam posta Kornasi ze jest wyprzedaz w next to juz bylo pozno...a wczesniej nic nie wiedzialam...
No i owszem na stronie jeszcze mieli fajne rzeczy tylko ze nie dzialal dobrze i jak dochodzilo do etapu platnosci to wyskakiwal blad...:baffled::baffled:..nosz myslalam ze laptopa pogryze ze zlosci...:no::no:
No coz moze nastepnym razem...:tak:
Choc wieczorkiem sobie odbilam i zamowilam kilka rzeczy z debenhams bo tez byly przeceny...:tak::tak::tak::tak:
 
Roxy, takie kurteczki były jeszcze granatowe i czerwone (ta czerwona też ślicznie wyglądała) :tak: ale pomyślałam że na okres wiosny to właśnie żółta będzie super ;-)

Jola, kochana padniesz trupem jak Ci coś powiem :sorry2: po przeczytaniu posta Kornasi (też nic wcześniej nie wiedziałam) w takim tempie się ubierałam że myślałam że z pośpiechu o własne nogi się potknę :shocked2: nawet zębów nie umyłam :zawstydzona/y: gumę do żucia ciumkałam cały czas ;-) część rzeczy kupiłam w sobotę, ale poszłam też jeszcze w niedziele bo zauważyłam że w sklepie co jakiś czas donoszą nowe ciuszki z przeceny i liczyłam że a nóż widelec coś jeszcze mi się trafi :tak: na niedziele byliśmy zaproszeni do znajomych na obiadek - a po drodze mijam 2 Next'y więc...:cool2::cool2:

wstaw fotki swoich zakupów :)))
 
Barmanko-megaśne te Marcelitkowe ciuchy:tak:świetne no i chłopców też można ładnie ubrać a czasem mówi się ,ze tylko dziewczynki można wystroić,nic bardziej mylnego:tak:a tu troszke naszych zakupków,nie udało mi sie wszystkiego pstryknać Niki mi nie pozwoliła,różowa kurteczka to prezent od mojej mamy,chciała jakąś fajniejszą kupić ale nic nie było.Jaki widać bucik załapał się tylko jeden bo drugiego kierowniczka zamieszania drapła:-Dno i na fotce z kurtką też się załapała,jeszcze kupiłyśmy jakieś tam śliniaczki i skarpetki z hello Kitty a pomyśleć ,ze kiedyś nie mogłam patrzeć na Kitty ale jakoś przywykłam,bo ileż można mieć śliniaków z Kubusiem puchatkiem:-)
 

Załączniki

  • IMGP4931but..jpg
    IMGP4931but..jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 94
  • cz..jpg
    cz..jpg
    38 KB · Wyświetleń: 90
  • IMGP4932..jpg
    IMGP4932..jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 81
  • IMGP4927..jpg
    IMGP4927..jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 82
  • IMGP4928kurt..jpg
    IMGP4928kurt..jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 82
  • IMGP4915..jpg
    IMGP4915..jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 75
Ostatnia edycja:
Mamo Niki...fajne zakupki....buciki mi sie podobaja. Tylko tak sie zastanawiam czy to takie bardzieje nie jesienne....no bo jak w Polsce juz jest cieplo to nie za ciezkie?? Ja jeszcze chwilke sie wstrzymam do zakupu butkow do chodzenia a jak bede kupowac to chcialam takie bardziej sandalkowate....
No ale fakt ze z polska pogoda to nic nie wiadomo...

A czapusie to na kazdy dzien tygodnia..:tak::tak::tak::tak:
Widac ze kurteczka podoba sie ....:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Barmanko - spodenki w kratę wymiatają:-):-):-)!!! Jestem też fanką koszul - wiec ... już widzę Marcela w tej białej przy świątecznym śniadanku:-).

Mamo Niki - czapusie śliczniutkie. Podoba mi się też ten płaszczyk i kurteczka. A adidaski ponoć są nawet wskazane do nauki chodzenia (tak mi powiedziała koleżanka - mama 3-latki):-)
 
Jolu -te butki to totalny,nie wypał bo na początek są złe za sztywne do nauki chodzenia totalnie się nie nadaja,teraz Niki nosi z Elefanten takie lzejsze ,ale to tylko na spacerki bo jeszcze nie chodzi więc w domku raczkuje w paputkach a jak zciągnie,a zazwyczaj tak jest to w zostaje,sama nie wiem czemu wziełam te buty-przyznaje sie że zrobiłam to z próżności-bo ładnie wyglądały:zawstydzona/y:ale przydadzą się na potem bo są większe ,jak Niki będzie mieć wprawe w chodzeniu.A co do pogody to niby słoneczko a zawiewa chłodny wiatr ,nie wiem po co.
Kasiula-świetne zakupki podobają mi się:tak:
Tsarinko -ten link to rada dla wszystkich ,czy może twoja reakcja na mój zły wybór bucików?Niki ma inne te to niewypał,ja z kolei stosowałam się do rad fizjoteraupełty pana Zawitkowskiego.Chętnie kukne sobie na ten link ,dobrze wiedzieć coś nowego :tak:dzięki za info
 
reklama
witam sie i na tym watku :-)
My teraz zastanawiamy sie nad kupnem bramki na schody. Diana juz sobie radzi z kazdym jednym schodkiem. Wczoraj zapomialam zamknac drzwi od gory gdy odkurzalm, i Diana sobie spokojnie SAMA weszla na gore. na szczescie nic jej sie nie stalo, ale teraz musze kupic ta bramke, no i wlasnie nie wiem jaka. Czy wy macie cos takiego?

Buy Mamas and Papas Auto Close Metal Safety Gate. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .

Buy Lindam Easy Fit Plus Safety Gate. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .
 
Do góry