reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

czekanie jest meczace , dzidzia miala wyjsc wczoraj a tu nic , wczoraj mialam nastepna wizyte u lekarza(czekal caly weekend na tel ze rodze), teraz znowu w czwartek wizyta a zadnych objawow nawet brzuszek sie nie opuszcza a przytylam ponad 30 kg i juz nawet spac nie mozna bo ciezko sie kulac i mleka tez nie widac macie cos na wywolanie mleczka ?
nie martw się mój brzuszek też jak był tak jest, mleczka też nie widać,ale z tego co słyszałam to pokarm się pojawia w trzeciej dobie po porodzie. A do lekarza chodziłaś pewno prywatnie?
 
reklama
Ja za wielka woda mieszkam NY i tutaj lekarz sam mnie pilnuje z ubezpieczenia takie czeste wizyty mam przez caly styczen co tydz a teraz juz dwa razy w tyg takie maja przepisy , a chcialabym juz byc po z moim malenstwem w domku a tu nic tylko moje pieski chodza za mna krok w krok jabky cos czuly
 
Mi brzuszek też sie nie opóścił ale czytałam ze brzuszek moze sie opuścic dopiero przed porodem wiec to mnie pociesza , tylko troszke się obawiam by mi wody płodowe nie chlusneły np w sklepie ale w jakimś innym miejscu publicznym hehe :) A Może synuś chce mi zrobić prezent i urodzi sie w walentynki hehe fajnie by było :)
 
Mi brzuszek też sie nie opóścił ale czytałam ze brzuszek moze sie opuścic dopiero przed porodem wiec to mnie pociesza , tylko troszke się obawiam by mi wody płodowe nie chlusneły np w sklepie ale w jakimś innym miejscu publicznym hehe :) A Może synuś chce mi zrobić prezent i urodzi sie w walentynki hehe fajnie by było :):-D:-D:-D:-D
 
no cóż ja za 3 dni mam termin czyli 13 lutego (w piatek) ale mam juz dosc ...
dzis w desperacji kupilam i wypilam 3 lyzki oleju rycynowego...narazie mam biegunke... a czy pomoze na wypedzenie malca....?! Probowalam roznych metod...sprzatanie, spacery, draznienie brodawek, sex dzien w dzien....i nic...
3 tygodnie temu pani doktor powiedziala ze lada dzień urodze, gdy poszłam na wizyte w zeszły piatek 6 lutego byla strasznie zdziwiona ze jeszcze nie urodziłam (wcześniej byłam na podtrzymaniu) Jestem juz strasznie zmeczona,....a na porod potrzeba przeciez mase sily.
Napiszcie jesli st osowalyscie olej i czy podzialal
 
Dominiqa, Ty lepiej oszczedzaj siły, bo faktycznie sie zameczysz...a mały i tak wyjdzie wtedy gdy bedzie chciał :)
 
niusia 2 jeśli sie martwisz to przejdż sie do szpitala i powiedz że nie czujesz ruchów i nie jesteś pewna,zrobią ci na miejscu KTG bez problemów i napewno sie uspokoisz ,nikt nie będzie miał do ciebie pretensji że sie martwisz.:tak:
 
Obyście miały dobry personel w szpitalu. Bo u nas w ZG to by z wielką łaską zrobili KTG i patrzyli na Ciebie jak na upierdliwca. Dlatego ja jade 20km za miasto rodzic, do pobliskiego Sulechowa. Tam podobno obsługa jest super :)
 
reklama
Sulechów,ładne okolice, mieszkałam kiedyś niedaleko,czasami jeżdziłam na zakupy;-) a mój M chodził do wojska.Sadze że taka mała jednostka szpitalna bardziej dba o reputacje:-).Zycze pomślego rozwiazania!!!:happy:
 
Do góry