reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

anula, dziekuje :)
Tak rzeczywiscxie dbaja o reputacje i wiele kobiet tam jezdzi z mojego miasta rodzic :)
 
reklama
Dzien dobry wszystkim mamusiom:-)
glitteryourway-e7508419.gif
 
Ostatnia edycja:
Czasami boje sie ze moj synus za malo sie rusza Wiem ze to juz koncowka i maly nie ma duzo miejsca ale i tak budzi to moj niepokuj A jak jest z wami mamusie tez zauwazylyscie mniejsza aktywnosc waszych pociech
glitteryourway-e7508419.gif
 
Mój tam daje czadu hehe... z tym ze mnie to bardziej boli. Chyba rosnie mi mały buntownik. Jakby nie dopuszcza do siebie opcji,ze ma mniej miejsca i chyba chce mi brzuszek rozciagnac :)
 
A moj w trakcie jak pisalam posta o tym ze sie malo rusza kopnal mnie porzadnie w zebra Zupelnie jakby chcial powiedziec mamusiu niczym sie nie martw:tak:
 
Mój synuś czasami też potrafi dać czadu a czasami to jak aniołek jest ;-) Ale coś nie chce słuchać mamusi i nie chce przyjść jeszcze na świat :-( Wczoraj mnie podbrzusze bolało już myślałam ze zbliża sie poród ale sie położyłam i jak ręką odjoł dzisiaj to wogóle cisza i spokój :-( Nio został równy tydzień mam nadziejej ze synuś sie w końcu zlituje nademną hehe :-D:-D:-D
 
Ja jeśli się martwię proszę mężusia ( wiem że ona to chyba mocno słyszy....wredota jestem) ażeby cmoknął w brzusio.....zawsze sie wzdryga i porusza...więc ja sie uspokajam...
 
Ja jeśli się martwię proszę mężusia ( wiem że ona to chyba mocno słyszy....wredota jestem) ażeby cmoknął w brzusio.....zawsze sie wzdryga i porusza...więc ja sie uspokajam...

Witam mamuśki!
Duzo czytałam o tym liczeniu ruchów plodu. Ale po pierwszej probie stwierdzilam ze nie ma sensu- moj synek jak juz sie obudz to tak daje czadu, ze przez dobre 2 godziny mam mimowolny taniec brzucha. A jeszcze jak maz sie z nim bawi- mowi do niego, stuka w brzuchol- komedia:-)
 
Cześć jestem tu pierwszy raz i niezręcznie się czuje.Jestem w 30 tygodniu ciąży i chciałam się dowiedzieć czy moje dziecko będzie duże jak się urodzi i ile teraz waży.czekam na odpowiedź .pozdrawiam:)
 
reklama
też dużo czytałam o ruchach płodu i dowiedziałam się ze można się pobawić z dzieckiem w kopanie.ja puknę w brzuch a mój brzdąc kopnie ,znowu ja puknę i on odkopnie .zabawa jest super u nas to działa.polecam
 
Do góry