reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

czesc mamusie, tak was troche podczytuje bo juz jestem 8 dni po terminie i coraz bardziej sie denerwuje, co prawda mam juz jedno dziecko ale wtedy to tylko skurcze mialam i nic wiecej-zadnych innych oznak,
teraz juz sie czuje coraz bardziej zmeczona, ociezala i boje ze przegapie wlasnie odejscie tych wod czy czopa, chyba zaczynam panikowac, dodatkowo wkurza mnie ze wszyscy znajomi i rodzina wydzwaniaja i wypytuja czy "cos" juz jest...mogliby spokojnie poczekac az sami damy znac, na poniedzialek mam dopiero zarezerwowana sale w szpitalu, wydaje mi sie to strasznie odlegly termin ale mam nadzieje ze ci lekarze wiedza co robia,
pozdrawiam wszystkie oczekujace i zycze nam wszystkim szybkiego rozwiazania
 
reklama
Jak macie jakies problemy z ciązą albo czymkolwiek zwiazanym z porodem, karmieniem, pielęgnacja dziecka itd, to znam fajną polozną w Krakowie, która prowadzi Rodzinne Centrum Położnicze KOALA. Chodziłam tam na szkołę rodzenia i bardzo sobie chwalę. Poza szkołą maja tam też wiele innych opcji, warsztatów, grup różnych itd. Serdecznie polecam, bo mi oni bardzo pomogli. szczegolnie w kwestii tego jak wyglada porod, jakie mamy prawa na oddziale i kiedy jechac do szpitala z porodem a kiedy jeszcze poczekac
 
w szkole rodzenia powiedzieli ze jak galaretka i moze miec krwiste zyleczki :p
Ja mam 38 dni a juz ledwo dycham , wszystko mnie boli kark, plecy słabo mi co chwile ale ani czopa ani skurczów , choc naprawe juz wolalabm byc po...po coraz bardziej sie denerwuje....powodzonka wszystkim mamuśką:-)
 
a ja nadal nie urodzilam mimo ze objawy zblizajacego sie porodu mam juz od wielu tygodni...
nic nie pomaga ani mycie okien, ani pranie....po prostu nic...bole sa sa i przechodza...znow sie pojawiaja i przechodza i tak w kolko...
 
Organizm kobiety wie co robi... w koncówce ciazy tak nam dokuczaja wszystkie niedogodnosci ze juz wszystko zrobimy zeby urodzic, mimo strachu i bolu ;)
 
reklama
cześć dziewczyny mam pytanie może troszkę głupie ale bardzo mnie to zastanawia. będę chciała rodzić w szczecinie na Pomorzanach. Czy trzeba to iść wcześniej gdzieś zgłosić albo coś? Dodam że adres zameldowania mam z innego miasta niż Szczecin. Bardzo proszę poradźcie mi...


f2942d5eaa.png




0a562d96cb.png
 
Do góry