reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

ja tez sie boje...wiem ze wszytskie przez to przechodza ale teraz wydaje mi sie to takie potworne ze nie dam rady...opadne z sil i co? panika totalna...
 
reklama
mi wczoraj odszedł czop, nieźle się wystrachałam tym bardziej że szłam jeszcze do szpitala na badanie i jakoś mi się wydawało że mogą mnie już tam zostawić, więc.... pranie, sprzątanie, dopakowywanie torby. na szczęście wróciłam do domu, ufff.... psychicznie czuję się jakaś naładowana ale nie gotowa na ten szok :confused:

no ale teraz pozostaje Nam już tylko urodzić ;-)
 
ja czop jeszcze mam chyba...ale mam wrazenie ze porod moze sie zaczac w kazdej chwili...takie jakies przeczucie dziwne...i wcale sie nie ciesze...
 
EmilkaT no cóż teraz to już tylko do przodu. jesteśmy na podobnym etapie, z przeczuciami też, więc pewnie za kilka dni będziemy cieszyć się swoimi maluchami :-)
być Mamą to brzmi dumnie!
 
Łohooo :):)
Ja mam termin 27 luty '09 dziś jedziemy pierwszy raz do szkoły rodzenia...:-)
A poród boli , soro wszyscy tak zgodnie mówią ale nie ma się co bać <tak sobie tłumaczę> przecież tak jak się tego wszystie kobietki boją tak samo wszystkie przez to przechodzą :-)
7444ca287c.png
[/url][/IMG]
 
no boli...ale odczuwalnosc tego bolu tez zalzey od indywidualnych cech...jak kobieta miala lekkie okresy malo bolesne to raczej do takiego bolu nie jest przyzwyczajona...czasem nawet nie wie jak to moze mocno bolec...ale podobno jak ktos mial bardzo bolesne miesiaczki to ma swiadomosc jak mocno moze bolec (oczywiscie okresowe bole sa kilkakrotnie lzejsze niz porodowe ale wiadomo jak to jest jak boli i nie mozna sobie miejsca/pozycji/ulgi znalezc)...ja chyba wolalabym nie wiedziec...:-(
 
no tak ... masz rację ...ja miałam ciężkie miesiączki od samego początku , po 2 latach brania tabletek miesiączki nawet nie czułąm pozniej po ich ostawieniu było tak samo. Teraz mnie straszą transfuzją przy porodzie bo mam anemie hemoglobina 9 czy to az tak zle ktoś wie?? wciskaja końskie dawki żelaza, po których okropnie się czuję ale ale ale....
No co tu duzo mówić dziewczyny przeżyjemy , a jak :):)
PS zazdroszcze Ci bo tak mało Ci zostało
7444ca287c.png
[/url][/IMG]
 
norma zaczyna sie od 12...9 to malutko rzeczywiscie...
no zosalo mi niewiele i wlasnie srednio co gzodzine zastanawiam sie czy to juz...czy mam juz jechac...i tak od 2 tygodni...
 
reklama
Oh trzymam kciuki kochana za wasza dwójeczkę :):)
ja wlaśnie piorę pieluszki i kocyki :):)
ohhh jak bym już chciała....podrzeć sie poplakac i buuummm mieć mojego szkraba na rękach :):) pozdrowionka;-)
7444ca287c.png
[/url][/IMG]
 
Do góry