reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Ja jestem w 36 tyg i mocnych boli przepowiadajacych nie mam jak na razie... ciekawe czy przyjda czy bede miala jak Ty rudka :)
 
reklama
Ja ciagle czekam Walizka juz spakowana A rzeczy dla malego juz dawno skompletowane wyprane i wyprasowane Moj m. jest w ciaglej gotowosci A jak wy dziewczyny macie juz wszystko przygotowane?
 
hej
ja tez mialam juz skurcze przepowiadajace w 34tyg,jednorazowo mialam bol jak na miesiaczke i od razu bol krzyza,potem tylko bole miesiaczkowe ktore mam od 5miesiaca za to brzuch przestal twardniec,ale ostatnio wogule apetytu nie mialam i momentami czulam sie tak jakbym sie czyms zatrula i wtakich momentach mialam bole miesiaczkowe,na drugi dzien zaczelo mnie to niepokoic i wyladowalam na oddziale patologi z zagrozeniem przedwczesnego porodu.na ta chwile jest wszystko ok jestem juz wdomku i biore leki:-)no i dalej moge przygotowywac wyprawke:-)ale musze duzo lezec i sie oszczedzac:-)
 
Ja dzisiaj miałam skurcze ale lekkie...takie jak miesiączkowe, ale przeszły , natomist mam okropne zaparcia od 2 dni, do tego ból nie z tej ziemi czy was też tak nęka??
 
Ja wrecz przeciwnie Nie mialam nigdy problemow z zaparciami Codziennie przynajmniej raz jestem w toalecie z tego konkretnego powodu:biggrin2:
 
Dziendobry mamusie Jak dzisiejsze nastroje ????
glitteryourway-f1cc2c3b.gif
 
Ja ciagle czekam Walizka juz spakowana A rzeczy dla malego juz dawno skompletowane wyprane i wyprasowane Moj m. jest w ciaglej gotowosci A jak wy dziewczyny macie juz wszystko przygotowane?

No ja sie moge smialo pochwalic, ze moja torba tez juz spakowana i czekamy na wyjazd do szpitala :)
U mnie tez wszystko przygotowane. Lozeczko zlozone, ciuszki poprane i wyprasowane :-)
Teraz tylko czekamy kiedy sie Sebus zechce pojawic na tym swiecie :-D
 
Mysia! Ja również mam termin na 18 lutego :) Skurcze też już odczuwam sporadycznie ale jednak , czsami jak zaboli to masakra hehe :-) wydzielinke też mam koloru żółtego na początku sie martwiłam czy to normalne ale teraz już jestem spokojniejsza. Jedyne co mnie niepokoji troszke to , to że brzuszek mi sie jeszcze nie opuścił :-( Torba spakowana już leży od paru tygodni :-D tylko drobiazgi bedzie trzeba dołozyć jak już sie zacznie :) Mężuś bardzo mnie gonił do spakowania sie bym później nie musiała sobie tym zaprzątać głowy ;-) Ciuszki dla maluszka juz są poprane i poukładane od paru miesięcy hehe. Czekam z utęsknieniem na "ten" moment , boje sie tylko żeby to nie było po terminie , juz bym chciała mieć maluszka przy sobie :)
 
Widze ze jest tu calkiem sporo mamus z tym terminem :-D Ciakawe ktora pierwsza sie wykruszy:biggrin2: Mam pytanie czy wy tez macie spuchniete palce u rak i stopy bo ja to czasami nie moge zgiac palcow takie sa napuchniete
glitteryourway-e9bd40a7.gif
 
reklama
Mi też puchną palce u rąk , z tego powodu zrezygnowałam z noszenia obrączki bo mnie troszke cisneła ;-) U nóg palce mi raczej nie pouchną tylko jak chodze to kostki mnie bolą , ale da sie wytrzymać. A jak u Was ze współżyciem ? Zaprzestałyscie juz zbliżeń ?
 
Do góry