reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki kulinarnie!

U mnie okaze sie w poniedzialek heh
tymczasem mam wielki orzech do zgryzienia, bo nie wiem na co mam bardziej ochote na kolacje, czy na te moja pizze (bo dzis sroda, a zazwyczaj w srody idziemy na pizze) czy na tosty z szynka i serem. Bo zjadlabym zarowno to i to :rofl2:
a nie chce uczucia, ze jak zjem pizze to powiem, oj moglam zjesc tosty i vice versa hehe:-D
To tosty na lunch!!
 
reklama
U mnie okaze sie w poniedzialek heh
tymczasem mam wielki orzech do zgryzienia, bo nie wiem na co mam bardziej ochote na kolacje, czy na te moja pizze (bo dzis sroda, a zazwyczaj w srody idziemy na pizze) czy na tosty z szynka i serem. Bo zjadlabym zarowno to i to :rofl2:
a nie chce uczucia, ze jak zjem pizze to powiem, oj moglam zjesc tosty i vice versa hehe:-D
Skąd ja to znam :-)
 
Nikki ja mogę powiedzieć że my często na imprezę robimy szaszłyki do tego np ryż po turecku i sos czosnkowy , szaszłyki specjalnie nie są pracochłonne ;-)


Sylwia zależy z czym i z czego byś chciała ja w piątek robię po raz kolejny sałatkę z gyrosem :tak:
 
Sylwia, czy te draze, to w takich opakowaniach z dosyc grubej folii, jakie sie jadlo 15 - 20 lat temu jak sie bylo malym??
Jesli tak to mi smaka narobilas, ale jak pojade do domku to sobie kupie takie i zjem.

Tutaj w te upaly nie mam ochoty na slodkie, raczej na rzeczy chlodne i orzezwiajace, typu arbuz z lodowki, kawa mrozona, jogurty najlepiej zmrozone na maksa....
 
Sylwia, czy te draze, to w takich opakowaniach z dosyc grubej folii, jakie sie jadlo 15 - 20 lat temu jak sie bylo malym??
Jesli tak to mi smaka narobilas, ale jak pojade do domku to sobie kupie takie i zjem.

Tutaj w te upaly nie mam ochoty na slodkie, raczej na rzeczy chlodne i orzezwiajace, typu arbuz z lodowki, kawa mrozona, jogurty najlepiej zmrozone na maksa....
Dokładnie takie:tak:
 
reklama
Ja od początku ciąży wcinałam kwaśnie i ostre,i nabiał. A poza tym pochłaniałam ogromne ilości owoców.:-D
A teraz coś mi się po przestawiało i cały czas mam ochote na słodkie:-(. A z moją figurką, wrr..:-(, to musze bardzo uważać na słodycze, bo zaraz mi w tyłek idzie i ciężko będzie to potem zgubić:no:
 
Do góry