reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Chłopiec! :D nie mogę dostać się na swoje konto i musiałam założyć nowe :/. Dziewczyny jak tam wasza waga? Ja byłam dziś u lekarza i na plusie 8/9 kg. Jeszcze szwagierka mnie dobiła mówiąc mi że dużo przytyłam że ona w ciągu całej ciąży 12 kg :x tylko nie wzięła pod uwagę tego że ona zaczynała ciążę z nadwagą a ja nie więc co ona porównuje. Nie wiem czy to tylko w moim gronie ale ciągle jestem poddana ocenie i macaniu brzucha przez ludzi których mało znam, niektórzy nie zapytają tylko sobie dotkną, albo ciągle masz mały brzuch albo duży, ja miałam taki w 9 miesiącu.Milion porad i to zazwyczaj matki które mają jedno dziecko... Nic tak mnie nie męczy w tej ciąży jak inni ludzie :DD
 
14:11! Nie ma przepasci;)
Ja przytyłam poki co 3 kg, ale w stosunku do wagi sprzed 1 ciąży to 4,5kg. Moje BMI sprzed ciąży bylo ok, bo 21
 
Chłopiec! :D nie mogę dostać się na swoje konto i musiałam założyć nowe :/. Dziewczyny jak tam wasza waga? Ja byłam dziś u lekarza i na plusie 8/9 kg. Jeszcze szwagierka mnie dobiła mówiąc mi że dużo przytyłam że ona w ciągu całej ciąży 12 kg :x tylko nie wzięła pod uwagę tego że ona zaczynała ciążę z nadwagą a ja nie więc co ona porównuje. Nie wiem czy to tylko w moim gronie ale ciągle jestem poddana ocenie i macaniu brzucha przez ludzi których mało znam, niektórzy nie zapytają tylko sobie dotkną, albo ciągle masz mały brzuch albo duży, ja miałam taki w 9 miesiącu.Milion porad i to zazwyczaj matki które mają jedno dziecko... Nic tak mnie nie męczy w tej ciąży jak inni ludzie :DD
Jakby mnie ktoś chcial za brzuch złapać, to dostaje po łapach od razu. Na szczęście nie odważył się jeszcze nikt go dotknąć 😁
U mnie na plusie 7kg, ja uważam że to masakrycznie dużo i bardzo się pilnuje, bo chciałam ciążę skończyć z wagą +11, co pewnie się nie uda ;/
Jeżeli się czujesz że sobą dobrze to po co się przejmować ?
 
Ale mam wrażenie ze jestem już sporą kulką i źle sie czuję z brzuchem:p w sensie wiem, ze ro stan błogosławiony i w ogole, ale nie lubię eksponować brzucha i sie nim chwalić. I tez jak ktos mi zwroci uwagę, że rosnę to czuje sie zwyczajnie gruba:(
 
Ale mam wrażenie ze jestem już sporą kulką i źle sie czuję z brzuchem:p w sensie wiem, ze ro stan błogosławiony i w ogole, ale nie lubię eksponować brzucha i sie nim chwalić. I tez jak ktos mi zwroci uwagę, że rosnę to czuje sie zwyczajnie gruba:(
Ja cały czas jestem gruba, więc teraz przynajmniej mogłam na ciążę zwalić i chodziłam w końcu w krótkich spodenkach w lato 🤣
Póki co wchodzę w rozmiar 38, ale zobaczymy jak to będzie za 16 tygodni. Oby nie było tak źle 😁
 
reklama
Do góry