reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny jaką macie różnicę w terminach z miesiączki I usg,?U mnie z miesiączki na 21 styczeń A usg prenetralne na 19 styczeń. Połowkowe mam 3 września i zobaczymy czy się coś zmieni.Porównujac moją wagę przy narodzinach 3300 i 56cm i mojego męża 50cm 2800 dzidzia nie powinna być duża.
Ja z miesiączki mam 17.01 a z USG 28.01. Z wczorajszych pomiarów termin na 27.01 ;) więc się zgadza z USG :)
 
Hej hej.
Ja mam, a przynajmniej w 18tc miałam nisko umiejscowione, częściowo w kontakcie z ujściem wewnętrznym szyjki. Według mojego lekarza u mnie raczej się podniesie, ale na teraz mam się oszczęsdzać i zakaz współżycia.
Z tego co się orientowałam to trzeci trymestr trzeba bardzo uważać no i zazwyczaj jest cc...
No właśnie jak wygląda to cc? W którym tyg jest robione? Wcześniej się zgłaszam z ewentualnym skierowanie?
 
Dziewczyny jaką macie różnicę w terminach z miesiączki I usg,?U mnie z miesiączki na 21 styczeń A usg prenetralne na 19 styczeń. Połowkowe mam 3 września i zobaczymy czy się coś zmieni.Porównujac moją wagę przy narodzinach 3300 i 56cm i mojego męża 50cm 2800 dzidzia nie powinna być duża.
U Mnie prenatalnych pierwszych brak różnic między badaniem A om- w obu przypadkach 28.01
 
No właśnie jak wygląda to cc? W którym tyg jest robione? Wcześniej się zgłaszam z ewentualnym skierowanie?
Miałam już 3 cesarki. Ja dostałam skierowanie na CC, dzwoniłam do szpitala i dostawałam termin na 14 dni przed planowanym terminem porodu (teraz mam inny szpital i mówią że tylko 7-10 dni wcześniej mnie wezwą). Też będę mieć cc
 
Ja to czekam i czekam aż mi synek zasadzi tego kopa i się nie doczekam. Dzisiaj 19tc i jestem już zniecierpliwiona 🤣
Ja 20 tydzień i tez czekam na jakieś znaki a chłop leń ! :D coś tam czuję ale nie wiem czy to głód czy mi się coś rozciąga :D Z usg i i z miesiączki mam 18.01 miałam jedne połówkowe a za 2 tygodnie jeszcze dokładniejsze więc zobaczymy może coś się zmieni :D. Dziewczyny wczoraj siostra mojego Brata mówi do mnie- Czy juz wybrałam sobie położną a ja nawet nie wiem o co w tym chodzi. Wybrałyście sobie?
 
Ja 20 tydzień i tez czekam na jakieś znaki a chłop leń ! :D coś tam czuję ale nie wiem czy to głód czy mi się coś rozciąga :D Z usg i i z miesiączki mam 18.01 miałam jedne połówkowe a za 2 tygodnie jeszcze dokładniejsze więc zobaczymy może coś się zmieni :D. Dziewczyny wczoraj siostra mojego Brata mówi do mnie- Czy juz wybrałam sobie położną a ja nawet nie wiem o co w tym chodzi. Wybrałyście sobie?
Ja pytałam o to moja gin to powiedziała że nic takiego nie muszę robić.
 
reklama
Do góry