reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Kochane noc mialam bardzo Ciężka. Tyle rzeczy co mi sie śniło. Od razu dzwonię po lekarzach rozmawiam. Czekam teraz na kontakt z kliniki echo serca płodu czy wykonana mi pilnke czy muszę czekać do 20 tyg.
Na 8:40 mialam mieć rozmowę z panią ginekolpg z luxmed. Dzwoni do mnie o 9 i mówi że ona nie widziała takiej wizyty i już teraz nie masz czasu ze mną rozmawiać zebym szukała innego lekarza. Co za baba. 10 40 Mam kolejną rozmowę. Na 16 mam usg. Porównywalam dziś usg corki z przed 8 it do mojego to syn ma 1.7 NT A córka miala 2.4 NT ale wyszło trisomia21 1-1200. Różnica jest przez te pappa wszystko
Trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze! Daj znać po wizytach...sama jestem w stresie! 🥺
 
Ja też mam wózek po synku i teraz bedzie mi służył. Z mojego doświadczenia moge powiedzieć, że w gondole nie warto inwestować bo dziecko spedza tam krótki okres czasu, poza tym niektore dzieci nie cierpią być wożone na płasko i potem matka dziecko na ręce a pusty wózek jakimś cudem pchać łokciem 😆😆 jak już maluszek siedzi to zaraz sie przenosi do spacerówki i właśnie lepiej włożyć pieniadze w porządną i lekką spacerówke bo ona posłuży kilka lat.
Fanki mclarena 😉😉 i ja jestem jego szczesliwa posiadaczka 🤣
 
Niestety po córce oddałam, zreszta 11 lat to duża różnica, dla mnie musi byc zwinny, lekki my dużo podróżujemy, wiec musi być mega techniczny. Najlepiej jakby jeszcze malo miejsca zajmował:) A czy któraś miała OCARO Mamas&Papas?
 
Gondolę ja też kupuję na 100% używaną, bo nie wiadomo jaka zima będzie i może mało tych spacerów będzie.

Ogólnie to ja nie lubię spacerować więc będzie to dla mnie nie lada wyzwanie. ;)
U nas to znowu mamy duży podwórek i na wyjścia dalekie chyba się nie wybiorę w zimę . Na olx ładne wózki są 3w1 ale pytanie czy taki będzie potrzebny. Bije się z myślami cały czas. Ale z drugiej strony jak kupię jakiś tani starszy model to go dalej nie sprzedam.
 
U nas to znowu mamy duży podwórek i na wyjścia dalekie chyba się nie wybiorę w zimę . Na olx ładne wózki są 3w1 ale pytanie czy taki będzie potrzebny. Bije się z myślami cały czas. Ale z drugiej strony jak kupię jakiś tani starszy model to go dalej nie sprzedam.
Patka jesli jestes z Ostrowa to mamy do siebie 60 km ;) Więc kawa mile widziana;)
 
reklama
Nie kupujecie 3w1, te nosidełka samochodowe są okropnej jakości... Popelnilam ten błąd. 2w1 jest oki, ale teraz kupiłabym tylko gondole i spacerówkę osobno. Bo te 2w1 zajmują mi cały bagażnik samochodu combi. O walizkach nie ma mowy...
 
Do góry