reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Właśnie spojrzałam się na aplikacje która mi położna poleciła ściągnąć bo tam wpisuje wszystkie ważne informacje (do tej pory nie mam ani jednego papierku dotyczące mojej ciąży- ratują drzewa ?😂) i jest już pierwszy wynik testu prenatalnego, syndrom downa Low risk 1:5717, wiec czekam jeszcze na drugi (edwarsa i patau będą razem) oby były równie dobre 🤞🏼
 
reklama
Po pracy w służbie nic mnie nie wzruszało, widziałąm różne rzeczy, wypadki, wisielce, topielce. A teraz po malutkim kotku nie mogę się pozbierać takie nasze oczko w głowie było.
Mój mąż dziś na służbie miał wezwanie do kociakow w worku i też przeżywa bardziej niż cokolwiek związanego z ludźmi ...ja mam ścisły związek z nagłą śmiercią i medycyną sądową i równiez najbardziej ubolewam nad zwierzętami, nie rusza mnie śmierć człowieka w ogóle ... To chyba ma związek z tym że biedaki nie mają jak się bronić.... Strasznie mi przykro i wiem że serce pęka... 😪😪
 
Ja też już po. Serce bije. Z usg 10+2. Za dużo lekarz to nie powiedział. Mam przyjść za 2 tyg. najlepiej. Zdjęcia dostałam, ale ja jestem trochę jak Rachel z Przyjaciół za dużo na nich nie widzę. Na jednym wyglada jakby siedziało sfochowane w kącie więc liczę na dziewczynkę ;)
Super ❤️ pochwal się zdjęciem 🙂
 
Ja też cos musze kupić, bo również mam dom piętrowy i w coś musze dziecia na dole włożyć. Najlepiej przydałoby się też coś do naszej sypialni, no ale to wyjdzie w praniu.
Ja planuję kupić shunggle, bo jest dość duży i wygodny. Koleżanki sobie bardzo chwialiły. Ale tyle jest tego na rynku, że każda wybierze coś dla siebie. Chociaż przyznam, że te plecione kosze są o wiele ładniejsze, ale czytałam opinie, że mogą trochę skrzypieć.
 

Załączniki

  • Kosz-Mojzesza-z-budka-Shnuggle-Bialy.jpg
    Kosz-Mojzesza-z-budka-Shnuggle-Bialy.jpg
    6,9 KB · Wyświetleń: 50
No ja też ciągle myślę o tych wynikach i staram się zająć myśli.. A dziewczynom życzę aby wszystko skończyło się dobrze.. Ja właśnie nie wiem do kupić co się sprawdza.. Nie chce wydawać kasy bez sensu a ten wozik z chicco 700 zł więc nie mało.. Ja też nic narazie nie kupuje ale myślę już powoli co i jak.. Sprawdzam opinie, czy się przydało.. Nie lubię na ost chwile cos ogarniać.. Najchętniej bym kupiła wszystko po porodzie jak dziecko już będzie z nami ale z drugiej strony bez przesady.. Jak coś ma się stać to się stanie i tak samo będzie ciężko czy już coś będę miała kupione czy nie.. 🤷‍♀️
 
Właśnie spojrzałam się na aplikacje która mi położna poleciła ściągnąć bo tam wpisuje wszystkie ważne informacje (do tej pory nie mam ani jednego papierku dotyczące mojej ciąży- ratują drzewa ?😂) i jest już pierwszy wynik testu prenatalnego, syndrom downa Low risk 1:5717, wiec czekam jeszcze na drugi (edwarsa i patau będą razem) oby były równie dobre 🤞🏼
Super wynik! Zazwyczaj te Edwardsa i Patau są o niższym ryzyku niż ZD. Generalnie wyjściowo z wieku matki są znacznie niższe więc nie wyobrażam sobie, aby wynik miałby być w pozostałych przypadkach niepokojący:) Gratuluję.
 
reklama
Przyszly mi wyniki badan prenatalnych uzupelnione o wynik testu pappa. Wysokie ryzyko u obu dzieci :( 1:165 i 1:284
Dzwonilam do mojego gina i mam sie umowic do genetyka i przemyśleć czy chce robic amniopunkcje, nifty, czy nic niw robic. Jestem zalamana. Kolowrotek w glowie, lzy mi same leca. Masakra jakaś. Na usg bylo wszystko w porzadku. Teraz zaluje, ze robilam te cholerna pappe
Inka, przykro mi, że takie informacje dostałaś. Nawet sobie nie wyobrażam, jakie myśli Ci teraz krążą po głowie. Czuję, że wszystko będzie ok. Ale też domyślam się, jak się teraz czujesz. Ściskam mocno [emoji8]
 
Do góry