reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej laseczki ❤️ czytam Was cały dzien i próbuje coś napisać, a potem muszę coś zrobić, odkładam telefon i tracę wątek. 😅
Co do libido, to ja mam niesamowicie wysokie, ale niestety mam jeszcze krwiaka, więc o orgazmach mogę sobie pomarzyc 🤔🤗
Liczę, że jutro lekarz powie mi, że po krwiaku nie ma śladu i da pozwolenie 🤗 w ciąży seks jest jakiś fajniejszy, bo wszystko bardziej wrażliwe 😁😊
Ah no i mój mąż niedobry też miał przy pierwszej ciąży blokadę psychiczną, że będzie stukał po głowie dziecko 🤣🤣🤣 obrazkowo wytłumaczyłam co i jak 🤣🤣🤣😅
 
reklama
Teraz doczytałam, że @Inka91 martwi się wynikami Pappy. Trzymaj się kochana! Taki wynik to jeszcze nie wyrok, napewno wszystko będzie dobrze, bo chyba łatwiej trafić 6 w lotka niż urodzić bliźnięta z wadami.
 
Hej laseczki ❤ czytam Was cały dzien i próbuje coś napisać, a potem muszę coś zrobić, odkładam telefon i tracę wątek. 😅
Co do libido, to ja mam niesamowicie wysokie, ale niestety mam jeszcze krwiaka, więc o orgazmach mogę sobie pomarzyc 🤔🤗
Liczę, że jutro lekarz powie mi, że po krwiaku nie ma śladu i da pozwolenie 🤗 w ciąży seks jest jakiś fajniejszy, bo wszystko bardziej wrażliwe 😁😊
Ah no i mój mąż niedobry też miał przy pierwszej ciąży blokadę psychiczną, że będzie stukał po głowie dziecko 🤣🤣🤣 obrazkowo wytłumaczyłam co i jak 🤣🤣🤣😅
Biedni mężczyźni ;) no choć z dwojga złego to lepiej, że taki wrażliwy niż żeby myślał tylko o swoich potrzebach:D Na leczenie krwiaka przyjmujesz Duphaston czy dodatkowo inne leki? Ja nie mam w ogóle krwawień a mam dużego krwiaka to martwię się czy to w ogóle cholerstwo się wchłonie w ciągu 10 dni :/ ( data kolejnej wizyty u lekarza). Oby Twój krwiak szybko zniknął, bo szkoda marnować libido ;)
 
Dziewczyny, które mają wysokie ryzyko pappa, znam dziewczyny, które przez gdy badanie wyrywaly włosy z głowy i rodzily zdrowe dzieci dla mnie te badania to statystyka i mało wiarygodne są dlatego się na nie nie zdecydowalam. Poziom stresu wzrasta o 100% a to na ciążę działa destrukcyjnie dla mnie to nabijanie kasy po prostu tak to działa niestety żeby był podaż musi być popyt
 
Super wynik! Zazwyczaj te Edwardsa i Patau są o niższym ryzyku niż ZD. Generalnie wyjściowo z wieku matki są znacznie niższe więc nie wyobrażam sobie, aby wynik miałby być w pozostałych przypadkach niepokojący:) Gratuluję.
Nawet nie wiedziałam ze tak jest, dziękuje za info w tym roku już kończę 28lat czasem myśle ze mogliśmy tak ze 3 lata wcześniej myśleć o dziecku ale tyle się działo ze nawet nie było o tym mowy 😫
 
Jem i patrzę że zrobiłam błędy to badanie a nie gdy badanie.

Współczuję tych nerwów ale jestem pewna, że dzieci są zdrowe.
 
Nawet nie wiedziałam ze tak jest, dziękuje za info w tym roku już kończę 28lat czasem myśle ze mogliśmy tak ze 3 lata wcześniej myśleć o dziecku ale tyle się działo ze nawet nie było o tym mowy 😫
Wiek bardzo dobry :) [moim zdaniem każdy wiek jest dobry, jeżeli rodzice go za taki uważają] co odzwierciedla się w wynikach, ale pewnie największa zasługa po prostu mamy i taty :)
 
Screenshot_2020-07-02-19-32-15-958_com.facebook.katana.jpg
 
reklama
Do góry