reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

O pappa myślę sobie jeszcze, że na zachodzie jest refundowany i polecany każdej ciężarnej. Oni tam są może trochę mądrzejsi i bogatsi niż my 😂 może warto iść za ich przykładem i skoro państwo nam tego nie refunduje, tp i tak zrobić we własnym zakresie.
 
reklama
Dziecko ładne, 5.43cm, wszystko jak trzeba, FHR 164, wg usg starsze i zamiast 11+2 jest12+0, termin wyliczony 14.01, pobrana krew na pappa, torbiel bez większych zmian, ślady krwiaczka jeszcze są.
 

Załączniki

  • 20200702_120748.jpg
    20200702_120748.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 85
O pappa myślę sobie jeszcze, że na zachodzie jest refundowany i polecany każdej ciężarnej. Oni tam są może trochę mądrzejsi i bogatsi niż my 😂 może warto iść za ich przykładem i skoro państwo nam tego nie refunduje, tp i tak zrobić we własnym zakresie.
Tak to prawda, oczywiście nie musisz mieć tych testów jeśli nie chcesz. No i szczegółowe wyniki ma tylko lekarz ty dostajesz list czy mieścisz się w normie czy nie, już wcześniej napisałam o tym. Chociaż ktoś pisał o jakimś logowaniu się na stronę szpitala i tam ma się wszystkie wyniki do wglądu ale ja nie mam takiej możliwości 🤷🏼‍♀️
 
Daj znać, jak usg i jak fabryka cukierków w oczach 6-latki. Może z moją też bym się wybrała ;)

Lilly to marzenie mojej córki. Zawsze nazywała tak wyimaginowaną siostrę :) jestem w szoku, że tak nazywają się psy w niektórych miejscach.... nigdy tego nie słyszałam. No ale np w moich rejonach jest dużo psów Maksów :)
Ja wymyśliłam sobie Sara i w dniu gdy przekonałam do imienia partnera dwie dziewczynki pod naszą klatką wołały tym imieniem za swoją suczką 😅 Ale nie zniechęciło mnie to 🙃
 
Hej dziewczyny, oj znów sporo do nadrobienia😱 dziewczyny nieodpowiedzialna jestem🤦‍♀️ byłam dziś rano na krzywej cukrowej więc nie zażyłam euthyroxu i przyszłam do domu właśnie i już mi słabo było taka byłam gloda więc rzuciłam się na śniadanie i teraz przypomniałam sobie ze nie zażyłam tego euthyroxu 🤦‍♀️🤦‍♀️ a miałam zaraz po wejściu do domu w głowie "pierwsze tabletka" no i nie zażyłam.

Nic się nie stało. One się długo rozkładają. Mój endo mowi, żeby brać po badaniu, albo wcale.
 
Dziecko ładne, 5.43cm, wszystko jak trzeba, FHR 164, wg usg starsze i zamiast 11+2 jest12+0, termin wyliczony 14.01, pobrana krew na pappa, torbiel bez większych zmian, ślady krwiaczka jeszcze są.
Jej! Jakie piękności i dobre wieści [emoji3059][emoji7][emoji7] rośnijcie zdrowo [emoji4]
 
Dziewczyny ja się od tygodnie bije z myślami co z tym PAPA :/ i raczej się nie zdecyduje. Jeżeli na USG prenatalnym wyjdzie coś nie tak to wtedy pewnie NIFTY, ale z drugiej strony też co jeżeli to badanie potwierdzi jakąś wadę... ? Próbowałam z mężem podjąć temat ale on zakończył zanim ja zaczęłam.

Ja zrobię tylko nifty. Żeby dwa razy się nie stresować. Wczoraj robiłam morfologię i cztery razy do mnie dzwonili - myślałam, że znów coś mi znależli - ale wyniki spoko. Może to jakaś ankieta :)
 
Tak to prawda, oczywiście nie musisz mieć tych testów jeśli nie chcesz. No i szczegółowe wyniki ma tylko lekarz ty dostajesz list czy mieścisz się w normie czy nie, już wcześniej napisałam o tym. Chociaż ktoś pisał o jakimś logowaniu się na stronę szpitala i tam ma się wszystkie wyniki do wglądu ale ja nie mam takiej możliwości 🤷🏼‍♀️
Ja dostałam dokładne wyniki. Łącznie kilka stron plus zdjęcia
 
Ja tradycyjnie się nie przyznałam, bo mnie to podwójnie stresuje, ale wyszłam właśnie z usg gen. i wszystko wyglada dobrze, na dodatek chyba córeczka 😍 próbowałam się nie rozpłakać jak mi to powiedział.... Ale, doktor rekomendował PAPPE, powiedział, że przy tym USG zakłada niskie ryzyko. Dodam, że byłam w luxmedzie więc nie miał w tym żadnego interesu, no i byłam pewna, że nie będę robić, a teraz znów się zastanawiam, ehhhh. Termin porodu 10.01 :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry