reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

No ja jestem panikara i się stresuje bardzo, ale krwiaka mam od samego początku, więc moze to jego sprawka. To ze nie ma krwi, tylko brązowe plamienie to też jest plus i chyba sprawia na razie, że nie wyję tylko się smucę. I szczerze jestem tak tym stresem, upałem i strachem wykończona, że po rozmowie z dr postanowiłam się porostu polożyć nic nie roić i za wszelka cenę uspokoic. Chociaż nie wierzę, że będę spać, prędzej się modlić będę...
Aha ja dziś 10+3
Ja nawet nie wiedziałam, że masz krwiaka, a taka była moja pierwsza myśl po przeczytaniu Twoich postów. Wg pewnej Pani doktor u której byłam jakiś czas temu samo "brudzenie", małe plamienia w ciąży zazwyczaj nie świadczy o niczym poważnym. Ale wyobrażam sobie jakie to dla Ciebie niepokojące. Współczuję stresu, ale będzie dobrze, napewno! :tak:
 
reklama
Ja akurat jestem fanką piesełków 🐩🐶 co do kociaków to się zraziłam jako dziecko u kuzynki bo miała kotkę co się dosłownie rzucała na ludzi gryzła, potem jej córka do samo i jakoś tak nie darze kotów większą sympatią 😁
Ja tez jestem fanką piesków i szczerze mówiąc myśle, ze właśnie pies jest przyczynkiem ciąży. Wzięliśmy pieska w grudniu. Mój facet to poza nim świata nie widzi, opiekuje się jak dzieckiem i chyba jakieś instynkty rodzicielskie się w nas obudziły...Nawet znajomi nam wróżyli, ze najpierw pies, a chwile później będzie dziecko i mieli rację 😅. Swoją droga cały czas się zastanawiam jak piesek zareaguje na dziecko.
 
Dziewczyny, kopiuje posta Kasi, żebyście widziały na bieżąco, kto sie dopisal. Pod tymi kreskami ------- są osoby, ktore dopisalam ja teraz na wasze wnioski po poscie Kasi, ze odezwie sie jutro po poludniu. Dopisalam jak.leci, nie sprawdzając czy każda ma 2 tygodnie zaliczone, wiec jutro Kasia rzuci okiem i zdecyduje.
'
Będę sobie tworzyć listę i co jakiś czas dodawać zaktualizowaną, żeby dziewczyny widziały, że trzeba się zgłosić. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do listy to piszcie śmiało.

Listę prawdopodobnie oddaję jutro! Jak się komuś chce może posprawdzać czy dobrze zakwalifikowałam osoby. Wchodzimy w profil, następnie na czarnym pasku wpisy.

Przypominam, że przyjmowane są osoby z co najmniej 2 tygodniowym stażem w styczniówkach.

@Inka91
@Andzia155
@Renata.b2
@Pawlinka82
@Karoola2021
@marmolada90
@Annasol93
@kartkao
@ania.1982
@Laura_T
@JoannaMB
@Nika261
@Niqui
@Klaudiaxx
@Katrina666
@inkaby
@M@lly
@KasiaKar
@klucha09
@Kelikla
@JaMama1621
@Patka0000
@Olimpia123
@Angelika22
@MaagdaB
@Smerfetka_em
@Czarnanoc
@AtenaSA
@AnMil
@magda9104
@Mixme92
@daria_daria
@Paulinad
-----------

Anqua81
Balbinka1991
MalinkowaMlinkowa
justa_w
Ola1994
mi1979
D4ri4
Izkawalizka
Iwona3001
kat.
Ana_84
lenaDTR
 
Ja akurat jestem fanką piesełków 🐩🐶 co do kociaków to się zraziłam jako dziecko u kuzynki bo miała kotkę co się dosłownie rzucała na ludzi gryzła, potem jej córka do samo i jakoś tak nie darze kotów większą sympatią 😁
To witam w klubie, ja nie znoszę kotów, brzydzę się kotów i wogole jestem na nie. Nie znoszę jak kot ociera się tak o nogę fujjjjjj, zawsze uciekam i piszcze.... Nie nie nie.
Pieskimi nie przeszkadzają, no ale szanuje kociary bo to podobbo dobrzy ludzie :)
 
Chyba teraz tego mocno potrzebuję, dlatego się trochę zasmuciłam
Tutaj tez caly czas bedziemy, spokojnie ;)
Dziewczyny co z prywatną grupa ? Bo ja na telefonie i żeby się dokopać do wiadomości to jakaś masakra.

U mnie kolejna wizyta 27. Lipca można zapisać 😀

Z rana i popołudniu mam takie mdlosci że masakra. Dzisiajj myślałam że do lekarza nie dojadę. A jeżdżę autobusem ponad 40 km w jedną stronę.
Powiem Wam szczerze że ja nie czuje tej ciąży jako stan radości czy nowego życia. Ciągle nerwy strach . W 1 ciąży było super , mogłam się cieszysz a teraz ciągle się martwię. Czy ktoś też tak ma jak ja ?
Prywatna grupa bedzie, @KasiaKar robi liste kogo przyjac. Staz minimum 2 tygodnie na styczniowkach. Wyzej wkleiłam jej posta.
 
Ja tez jestem fanką piesków i szczerze mówiąc myśle, ze właśnie pies jest przyczynkiem ciąży. Wzięliśmy pieska w grudniu. Mój facet to poza nim świata nie widzi, opiekuje się jak dzieckiem i chyba jakieś instynkty rodzicielskie się w nas obudziły...Nawet znajomi nam wróżyli, ze najpierw pies, a chwile później będzie dziecko i mieli rację 😅. Swoją droga cały czas się zastanawiam jak piesek zareaguje na dziecko.
Tez cały czas nad tym myśle 🙈 moja jest nie groźna ma 2kilo ale strasznie boi się dzieci. Teraz oczko w głowie, co chwile tylko przy mnie siedzi lub na mnie leży 🙈 już nie długo będzie musiała odstąpić 😂
 
Ja nawet nie wiedziałam, że masz krwiaka, a taka była moja pierwsza myśl po przeczytaniu Twoich postów. Wg pewnej Pani doktor u której byłam jakiś czas temu samo "brudzenie", małe plamienia w ciąży zazwyczaj nie świadczy o niczym poważnym. Ale wyobrażam sobie jakie to dla Ciebie niepokojące. Współczuję stresu, ale będzie dobrze, napewno! :tak:
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, ważne że jesteś w kontakcie telefonicznym z lekarzem, jeśli mu bardzo ufasz to bądź spokojna, pewnie będzie tak jak on mówi, a tym czasem oby jak najszybciej do czwartku do twojej wizyty, zaciskam kciuki 🤞
Dziękuję bardzo za wsparcie 😘
 
nie no ja lubie koty ogolnie, nawet bym chciala jednego ale mnie na niego nie stac:baffled:
Ja akurat jestem fanką piesełków 🐩🐶 co do kociaków to się zraziłam jako dziecko u kuzynki bo miała kotkę co się dosłownie rzucała na ludzi gryzła, potem jej córka do samo i jakoś tak nie darze kotów większą sympatią 😁
corki ten nienawidzisz?? od kuzynki??? okropna jestes:-D:rofl:
 
reklama
Do góry