reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
no oby to tylko krwiak. nie stresuj sie i odpoczywaj
ja jestem okropna i zaraz to zobaczycie mam glopi humor bo wlasnie zdalam ostatnia prace zaliczeniowa

Ja też idę z Wami 🙂
.......... pod drzwiami
Też poproszę o dopisanie mnie.
prosi to sie......

no ale to jaja i mam nadzieje ze zrozumiecie

a tak wogole kociary to poszczuje was zaras moim pikusiem. same koty kurna
 
No ja jestem panikara i się stresuje bardzo, ale krwiaka mam od samego początku, więc moze to jego sprawka. To ze nie ma krwi, tylko brązowe plamienie to też jest plus i chyba sprawia na razie, że nie wyję tylko się smucę. I szczerze jestem tak tym stresem, upałem i strachem wykończona, że po rozmowie z dr postanowiłam się porostu polożyć nic nie roić i za wszelka cenę uspokoic. Chociaż nie wierzę, że będę spać, prędzej się modlić będę...
Aha ja dziś 10+3

To fakt, skoro nie ma świeżej krwi to bardzo dobrze. A skoro piszesz, że miałaś wcześniej krwiaka to prawdopodobnie już znany jest winowajca :).
Bardzo dobrze że się położyłas, teraz w ogóle powinnaś dużo leżeć i odpoczywać z uwagi na tego krwiaka.
 
no oby to tylko krwiak. nie stresuj sie i odpoczywaj
ja jestem okropna i zaraz to zobaczycie mam glopi humor bo wlasnie zdalam ostatnia prace zaliczeniowa


.......... pod drzwiami

prosi to sie......

no ale to jaja i mam nadzieje ze zrozumiecie

a tak wogole kociary to poszczuje was zaras moim pikusiem. same koty kurna
Spokojnie ja mam yorka, mniejszy od kota ale nadal pies (podobno)😂
 
reklama
To fakt, skoro nie ma świeżej krwi to bardzo dobrze. A skoro piszesz, że miałaś wcześniej krwiaka to prawdopodobnie już znany jest winowajca :).
Bardzo dobrze że się położyłas, teraz w ogóle powinnaś dużo leżeć i odpoczywać z uwagi na tego krwiaka.
Oby to był sprawca, teraz kwestia usg i pozytywnego końca........ muszę to kurna wizualizować.... czy coś w tym stylu
 
Do góry