reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Witam Was dziewczyny!!
Dopiero co znalazłam to forum i w ogóle tą stronę ( ale tu jest dużo for i w ogóle) a Wy już tu 1171 stron naklikałyście. Także, chciałabym do Was dołączyć.
Termin według lekarza mam na 20 stycznia 2021. Jestem po jednym zatrzymanym poronieniu w 10 tygodniu. Jestem z Warszawy.
Nie wiem jak ja te wszystkie strony przeczytam, ale biorę się już za lekturę
Witamy, nie czytaj całości bo chyba życie Ci ucieknie na tym, nastrój kilkanaście stron jak masz chęć, więcej szkoda czasu ;) Termin bardzo bliski mojemu ja raz na 19 raz na 21
 
Witam Was dziewczyny!!
Dopiero co znalazłam to forum i w ogóle tą stronę ( ale tu jest dużo for i w ogóle) a Wy już tu 1171 stron naklikałyście. Także, chciałabym do Was dołączyć.
Termin według lekarza mam na 20 stycznia 2021. Jestem po jednym zatrzymanym poronieniu w 10 tygodniu. Jestem z Warszawy.
Nie wiem jak ja te wszystkie strony przeczytam, ale biorę się już za lekturę
Witaj 😊 ja też termin na 20.01 i jestem po promieniu zatrzymanym w styczniu 2020.
 
Witamy, nie czytaj całości bo chyba życie Ci ucieknie na tym, nastrój kilkanaście stron jak masz chęć, więcej szkoda czasu ;) Termin bardzo bliski mojemu ja raz na 19 raz na 21

Może jakoś szybko przelecę te strony. Bo bym chciała coś o prenatalnych się jeszcze dowiedzieć. Mam te zwykłe tylko USG 8 lipca i to jest chyba dobry termin. Ale badanie Pappa wyznaczyli mi dopiero na 16 lipca i nie wiem czy to już nie za późno ?
 
Witam Was dziewczyny!!
Dopiero co znalazłam to forum i w ogóle tą stronę ( ale tu jest dużo for i w ogóle) a Wy już tu 1171 stron naklikałyście. Także, chciałabym do Was dołączyć.
Termin według lekarza mam na 20 stycznia 2021. Jestem po jednym zatrzymanym poronieniu w 10 tygodniu. Jestem z Warszawy.
Nie wiem jak ja te wszystkie strony przeczytam, ale biorę się już za lekturę
Witamy. Czy będziesz robić test pappa? Jeśli tak, to gdzie? To moje standardowe pytanie do osób z Warszawy, bo sama muszę się gdzieś umówić😊
 
Witaj 😊 ja też termin na 20.01 i jestem po promieniu zatrzymanym w styczniu 2020.

O to gratulacje, bo szybko udało się zajść w drugą ciąże. Ja poroniłam 9 grudnia 2019. Ale jestem trochę zaskoczona obecną ciążą, bo przez COVID-19 miałam w pracy 2 razy więcej obowiązków i w sumie kwiecień to był jeden z najgorszych czasów na poczęcie. Głowa potrafiła mnie boleć, z głodu,bo nie miałam czasu ani ochoty w pracy nic jeść ani pić.
 
To tak jak u mnie tyle lat staran i nic, przyszla[emoji146]i nawet nie wiem kiedy.
O to gratulacje, bo szybko udało się zajść w drugą ciąże. Ja poroniłam 9 grudnia 2019. Ale jestem trochę zaskoczona obecną ciążą, bo przez COVID-19 miałam w pracy 2 razy więcej obowiązków i w sumie kwiecień to był jeden z najgorszych czasów na poczęcie. Głowa potrafiła mnie boleć, z głodu,bo nie miałam czasu ani ochoty w pracy nic jeść ani pić.
 
Ja dziś nacieszyłam się piękna pogoda [emoji6] odważyłam się nawet trochę poopalać, zasłoniłam jedynie twarz, bo jakoś tak czułam, że jeśli jakieś plamy miałyby mi wyskoczyć to właśnie tam.. Ale na razie widzę, że zyskałam piękna opalinizne [emoji7]

Widzę, że dwa dni bez forum i połowę nicków nie kojarzę [emoji85] aż ciężko się połapać, ale mam nadzieję, że zaraz się trochę wyklaruje kto co i jak, bo coraz ciężej spamiętać taka ilość osób [emoji6]

Co do adminek to dla mnie też super myśl z KasiaKar, Inka[emoji3590], Molly [emoji6]

Dziewczyny, a jak u was jest z ciepłymi kąpielami? Totalnie zrezygnowalyscie czy zażywacie w ramach zdrowego rozsądku?
 
reklama
O to gratulacje, bo szybko udało się zajść w drugą ciąże. Ja poroniłam 9 grudnia 2019. Ale jestem trochę zaskoczona obecną ciążą, bo przez COVID-19 miałam w pracy 2 razy więcej obowiązków i w sumie kwiecień to był jeden z najgorszych czasów na poczęcie. Głowa potrafiła mnie boleć, z głodu,bo nie miałam czasu ani ochoty w pracy nic jeść ani pić.

Moja ciąża to dosłownie wpadka 😂. Ale najlepsza jaka mi się w życiu przytrafiła. Kompletnie się o tę ciążę nie staralam i chyba dlatego tak szybko poszło. O poprzednią ciążę starałam się pół roku...

Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze. Sama pewnie wiesz dobrze że po poronieniu kolejna ciąża to duży stres psychiczny :(.
 
Do góry