reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

ja podobnie. Czuje się tez trochę jak na kacu ;) A już dawno nie pamiętałam tego uczucia :)
No ja właśnie do dzisiaj tego nie miałam, albo tylko zanim umylam zęby rano.
A dzisiaj 5 minut po ich umyciu już kwasno w buzi. Jak tylko spojrzę na zmywarkę z brudnymi naczyniami mam odruch 🤮, na szczęście tylko na odruchu się kończy 😅
 
reklama
W zyciu nie slyszalam o golabkach w karmelu. U mnie jajecznica z cebulka I pomidorem hmmm pycha
Wiecie co lachony, tak czytam o glosowaniu....
Nigdy nie glosowalam w wyborach. No chyba ze takie do samorzadu klasowego sie licza
Kiedyś musi być ten pierwszy raz ;) Każdy głos ma znaczenie. To naprawdę fajny przywilej :)
 
Witajcie!! 🥰 Nie idzie Was nadrobić 😂😂 u nas od rana skwar, w nocy patola na mieście, pełno debili więc biedny mąż był w robocie 13 godzin, wrócił o 8 więc dzień muszę sobie jakoś sama zorganizować... U mnie bezobjawowo już od 9 tygodnia, ale na szczęście na usg w 12+0 dzidziulek miał się świetnie, bardzo Wam współczuję tych wymiotów i mdłości.... Zwłaszcza w takie upały to nie idzie funkcjonować... Marzy mi się pływanie w jeziorku 😭😭😭 jak myślicie jest to bezpieczne czy lepiej się wstrzymać ze względu na bakterie? Nie wiem jak ja lato bez kąpieli przeżyje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ miłego dnia wszystkim 🥰
 
Cześć dziewczyny! Ja dziś wstałam o 10.30 😂 sie wyspałam !
Na śniadanie mąż zaserwował jajecznicę 🙊
Teraz kawcia i wybieramy się na wybory :)
Dziś piękna pogoda więc jedziemy na spacer nad rzekę 😍
Nie mogę doczekać się jutrzejszej i wtorkowej wizyty 😍
 
Dzień dobry wszystkim :) Ja też dziś miałam problemy ze snem w dodatku boli mnie głowa, co można bezpiecznego w ciąży zażyć jak już dojdę do etapu nie wstaje z łóżka bo rozsadzi mi łeb. Narazie wytrzymuje ale nie wiem jak długo, zapomniałam zapytać wczoraj mojej gin 🤦‍♀️
Mnie tez dzis glowa boli, wzięłam apap, ale.to tak.jakbym nic nie wziela.

Synek wlasnie.usypia na drzemke, jak wstanie to obiad i po poludniu jak.sie troche ochlodzi, to jedziemy.na wybory i potem na plac zabaw. Tylko najpierw musze ogarnąć jak dolac paliwa do auta z kanistra, bo wczoraj sie zagapilam ii nie zatankowalam. Moj M dzis w pracy 12h, wiec musimy sobie sami dzien zorganizować :)
No, ledwie skończyłam pisac ii mlody juz śpi.
 
A witam, dziękuję :) przedstawię sie.. Nazywam się Angela, jestem z Katowic :) Mam 27 lat. Aktualnie jestem w 11 tc z terminem na 16.01. 4 dni temu zobaczyłam 5 cm dzidzię więc odetchnęłam w koncu z ulgą :-D bo prawie przez 2 tygodnie dramatyzowałam z powodu ustąpienia objawów :rolleyes2:
U mnie tez 11 tc i taki sam termin ale u mnie maluch ma 2,85cm, u Ciebie już taki duży bobas 🤔🤔
 
Dzień dobry przy niedzieli😊 ja już dawno po śniadaniu ale jeszcze z łóżka nie wyszłam raz w tygodniu w końcu się należy 🙂 zaraz się ogarniam i idę spełnić obywatelski obowiązek a później obiadek w tesciowej🙂 z dobrych info to wczoraj przełożyli mi prenatalane i dzień wcześniej czyli nie 1 lipca a 30 czerwca niby jeden dzień ale cieszę się bardzo bo już nie mogę się doczekać.
U mnie tez 11 tc i taki sam termin ale u mnie maluch ma 2,85cm, u Ciebie już taki duży bobas 🤔🤔
Też się trochę zdziwiłam bo ja w 10 miałam crl 3.30🤔
 
reklama
Do góry