reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Kartkao-przykladny obywatel-brawo👏👏 wczoraj miałam kocioł cały dzień, zrobiłam badania między innymi Pappa, po kilku godzinach, zadzwoniła pani z laboratorium (myślałam, że coś nie tak z moimi badaniami-przez chwilę zamarłam) i mi mówi, że brakuje jej 284zl równo za moje badania... Okazuje się, że nie zapłaciłam za badania🤭😂😂 Także kolejny kurs do laboratorium zapłacić... Ta ciąża źle wpływa na mój umysł 🤔 No, ale koniec dnia był przyjemny mama zrobiła gołąbki w karmelu, dobrze że mam do niej blisko efekt brzuch jak w 20 tc😉Co do biustu to u mnie niestety idzie na plus pod biustem a nie w biuście 😋
W karmelu ? Nigdy nie jadłam. ;(
 
Słuchajcie a czy któraś zmaga się oprócz niedoczynności i Hashi z problemami z cukrem?
Ja mam cukrzycę ciążową ale tylko na czczo. Nie ważne co jem później po posiłku mam w normie. Wczoraj zjadłam ok. 0.5kg bobu jak nie więcej i cukier 110 gdzie norma do 140.

Biust skoczył mi na początku, żyły widoczne i sutki ściemniały. Są tkliwe ale głównie wieczorem. Ja dziś spałam 10h. Jestem mega wyspana.
 
Oby było tak jak mówisz! Ale właśnie czym bliżej II trymestru mam wrażenie, że faktycznie czuje się lepiej i pod względem nudnosci, zaparć i nawet w nocy nie biegam siusiu jakos super czesto a byl czas ze czułam się jak konewka 😂 U mnie jedynie co się zmieniło to problemy że snem ... nie mogę zasnąć.

U mnie małe sprostowanie - śniadanie wylądowało już w kibelku 😅😅😅 Nacieszyłam się spokojem jak jasna cholera 🙈🙉🙊
 
Czesc Dziewczyny,wczoraj cala druga polowa dnia uplynela mi z koszmarna migrena,lewostronna,rozsadzalo mi lewo oko.Ja tak mam,ale rzadko.Zawsze bralo sie nurofen/solpadeine,a teraz...musial wystarczyc paracetamol,ktory kompletnie nie pomogl.dopiero jak udalo mi sie przysnac na godzine,obudzilam sie przed polnoca to przestalo.Dzis jest ok.Standardowo jak ostatnio zero apetytu,nie moge bulki jednej zmeczyc.
Milego dnia :)
 
A jak wasz biust?
U mnie pelen rozmiar w gore

Na początku trochę coś się zadziało bo pełniejsze są ale to nawet nie jeden rozmiar. Teraz to tylko żył więcej i otoczki ciemnieją.

Mam pytanie do was Dziewczyny, wiem, że to jeszcze sporo czasu zanim zaczbiemu szał zakupów, ale zamierzacie kupować maluszkom pajace z weluru? Mam sporo ubranek po synku, ale on jest z lipca i ta bawełna jest cienka.
Na wyjście coś ciepłego kupuje, ale w domu to Raczej zwykle bawełniane.

Dziewczyny czy wasi partnerzy słuchają czasem brzuszków :)? Ja niby wiem, że to nie możliwe na tym etapie, ale ja już od dawna (rzadko) pod ręka wyczuwałam delikatne drgania (wiem, wiem - jelita), a mój mąż słyszy lekkie bicie. Jest ono bardzo regularne i dużo szybsze niż mój puls. Czy któraś tak miała :)? Podkreślę jeszcze raz, że zdaje dobie sprawę, że to mało prawdopodobne, ale z drugiej strony jelita nie „pukają” 😀. Zastanawiałam się czy to pisać już od dawna, ale co mi tam, a nóż ktoś ma podobnie :).
Mój jeszcze nie jest na takim etapie ale ostatnio przyłożył mi rękę do brzucha z tekstem „ jak tam rośniesz?”. Niby fajnie ale akurat gadał do żołądka 🤣 później chyba żałował bo miał półgodzinny wykład z anatomii 👀

Po wczorajszym ledwo żyje, mój mi śniadanie robi ale nie wiem czy coś się przyjmie. Muszę się ogarnąć bo chce isc na wybory.😬
 
reklama
Witam dziewczyny ☺ z jakieś 80 stron mam do nadrobienia 😂 nie mam siły 😂 któraś się wybiera nad morze, jak tam z pogodą? Ja nigdy nie byłam nad polskim morzem bo pochodze z Podkarpacia i przemierzanie całej Polski to coś okropnego. Za to tutaj w Anglii czesto jezdzimy bo do najblizszej nadmorskiej miejscowosci mam ponad pół godziny. Tylko że wieje cholernie 😏😏 wczoraj byliśmy puszczać latawce 😁😁

Moje cycki urosły może z pół rozmiaru, a szkoda bo mam małe B i i takie pełniejsze C albo D byłoby perfect 😊😊

Miłej niedzieli!!
 
Do góry