reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dzień dobry przy niedzieli😊 ja już dawno po śniadaniu ale jeszcze z łóżka nie wyszłam raz w tygodniu w końcu się należy 🙂 zaraz się ogarniam i idę spełnić obywatelski obowiązek a później obiadek w tesciowej🙂 z dobrych info to wczoraj przełożyli mi prenatalane i dzień wcześniej czyli nie 1 lipca a 30 czerwca niby jeden dzień ale cieszę się bardzo bo już nie mogę się doczekać.
Też się trochę zdziwiłam bo ja w 10 miałam crl 3.30🤔
Zaczęłam znów schizowac czy to normalne że u nas taki okruszek jeszcze czy się dobrze rozwija 🤔
 
reklama
Dzień dobry przy niedzieli😊 ja już dawno po śniadaniu ale jeszcze z łóżka nie wyszłam raz w tygodniu w końcu się należy 🙂 zaraz się ogarniam i idę spełnić obywatelski obowiązek a później obiadek w tesciowej🙂 z dobrych info to wczoraj przełożyli mi prenatalane i dzień wcześniej czyli nie 1 lipca a 30 czerwca niby jeden dzień ale cieszę się bardzo bo już nie mogę się doczekać.
Też się trochę zdziwiłam bo ja w 10 miałam crl 3.30🤔
ja natomiast miałam w 8tc 2.20cm haha 🤷
 
Ja właśnie jadę głosować - 60 km do rodzinnej miejscowości bo przegapiłam sprawę karteczki na głosowanie w miejscu w którym od 8 lat mieszkam 😂 Ale determinacja jest... po drodze na pewno się rozpuszcze 😂
Nie łatwiej się zameldować chodź tymczasowo i wtedy głosujesz tu gdzie mieszkasz?
 
Kurcze, dziewczyny przyznam, że trochę mnie zszokowała reakcja :o zgłupiałam przez chwilę. dokładnie u mnie CRL wynosi 4,7cm. Już nawet wygooglowalam 11 tc CRL - 5cm. Inne wymiary też są standardem. Ale myślę że na takim etapie nie ma to większego znaczenia i rozwój będzie różny jeszcze ze sto razy. miesiąc temu porównywałam się z innymi oraz zaglądałam w google i zarodek był mały. Mimo bicia serca jak zniknęły mi wszystkie objawy byłam przerażona, że ciąża nie rozwija się jak nalezy, bo zarodek był opóźniony o tydzień wg OM, a teraz ciąża wychodzi prawie o tydzien starsza wg OM.
 
reklama
Wróciłam z głosowania, muszę jeszcze ogarnąć obiad i potem mam popołudnie dla siebie, bo mężu na ryby jedzie.
Mam nadzieję, że będę sie czuć ok i ogarnę nam to forum.

Co macie na obiad?
U mnie będzie kurak w śmietanie, ziemniaki i surówka z kapusty. :wink: Mam jeszcze ochotę na marchewkę z groszkiem, ale nie wiem czy dam radę zrobić.
 
Do góry