reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Witajcie dziewczyny :) nieśmiało zapytam czy można się do Was dołączyć? :D wiem, że trochę nie w porę (ponad 1000 stron wątku to już imponujący wynik) ale lepiej późno niż wcale :zawstydzona/y: czytam Wasz temat od czasu do czasu , ale nie miałam odwagi dołączyć, bałam się zapeszyć. Tym bardziej że to pierwsza ciąża - niespodzianka, bo nie mogłam zajść od lat.Bardzo spodobało mi się że tyle kobietek na takim samym etapie ciąży może pogadac i zawsze spotkać się ze zrozumieniem i wsparciem :) mam nadzieję, ze przyjmiecie mnie do swego grona :-D
Witamy. Który tydzień i skąd jesteś?
 
reklama
Dziewczynki miłej, spokojnej, bezwymiotnej niedzieli!!! 😁 Ja wczoraj chyba po raz pierwszy od początku ciąży czułam się tak dobrze - nie mdliło mnie, miałam wilczy apetyt i wszystko wchodziło aż miło 😯 wg om jestem dzisiaj w 11+4, a wg USG 12+0, także mam nadzieję, że już mi te wymioty odpuszczą! 🤞🙉
 
Dzień dobry wszystkim :) Ja też dziś miałam problemy ze snem w dodatku boli mnie głowa, co można bezpiecznego w ciąży zażyć jak już dojdę do etapu nie wstaje z łóżka bo rozsadzi mi łeb. Narazie wytrzymuje ale nie wiem jak długo, zapomniałam zapytać wczoraj mojej gin 🤦‍♀️
 
Dzień dobry kobietki !! U mnie rozmiar piersi powiększył się ale nie jakoś znacząco. Nie mam mocno widocznych żył ani kolor brodawek się za bardzo nie zmienił. Zauważyłam za to, że są tkliwe czasami ale ogólnie dużo mniej bolące nic przez ostatnie kilka tygodni. Też tak macie? Czy piersi daj A czaducały czas? U mnie za to pojawia się ta taka brudna kreska od spojenia lonowego do pępka... Nie jest też jakoś super wyraźna ale już zauważalna . Miłego dnia! @Beczulinda miłego pobytu nad morzem ! Daj znać później czy młodzi zachwyceni i czy pogoda Wam dopisała. Miłego dnia dla Was dziewczyny!
 
Dzień dobry wszystkim :) Ja też dziś miałam problemy ze snem w dodatku boli mnie głowa, co można bezpiecznego w ciąży zażyć jak już dojdę do etapu nie wstaje z łóżka bo rozsadzi mi łeb. Narazie wytrzymuje ale nie wiem jak długo, zapomniałam zapytać wczoraj mojej gin 🤦‍♀️
Apap lub paracetamol
 
Dziewczynki miłej, spokojnej, bezwymiotnej niedzieli!!! 😁 Ja wczoraj chyba po raz pierwszy od początku ciąży czułam się tak dobrze - nie mdliło mnie, miałam wilczy apetyt i wszystko wchodziło aż miło 😯 wg om jestem dzisiaj w 11+4, a wg USG 12+0, także mam nadzieję, że już mi te wymioty odpuszczą! 🤞🙉
Oby było tak jak mówisz! Ale właśnie czym bliżej II trymestru mam wrażenie, że faktycznie czuje się lepiej i pod względem nudnosci, zaparć i nawet w nocy nie biegam siusiu jakos super czesto a byl czas ze czułam się jak konewka 😂 U mnie jedynie co się zmieniło to problemy że snem ... nie mogę zasnąć.
 
reklama
@Annasol93 dziękujemy bardzo!

Wpadłam na szybko się przywitać. Jadę autobusem, mam słuchawki i słucham muzyki głośno! Takiej jak mi się podoba, a nie jakieś mydło lubi zabawę! Słucham i łzy mi płyną po policzkach [emoji23] Boże jaki wstyd ale nie mogę się opanować [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry