reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Witam się z rana chociaż widzę że dziewczyny już dawno nie śpią🙂

Hej dziewczyny .ja cały dzień mdlosci znowu.
Odkryłam mega kwaśne lody w Dino 🤤🤤
Polecam tym , które mają ochotę ciągle na kwaśne tak jak ja 😋😋
Ciekawe czy gdzieś w sklepie je dorwę. Ostatnio tylko kwaśne bym jadła🙂

A jak wasz biust?
U mnie pelen rozmiar w gore

U mnie na szczęście rozmiar stoi w miejscu tylko zrobiły się mega ciężkie i ciągle boli mnie kręgosłup. Mam rozmiar 75i🙁.
 
Hej :) za mną też chodzi coś dobrego na śniadanie. Pewnie znowu padnie na coś z jajek. Mam czas pomyśleć bo właśnie wzięłam euthyrox. Tsh znowu mi skoczyło z 1,6 do 2,2 obawiam się, że zwiększa mi dawkę. A poza tym to dziś na wybory i wyjazd z przyjaciółmi poza miasto na obiad i chill :). Miłego dnia dla wszystkich 🥰
 
Kartkao-przykladny obywatel-brawo👏👏 wczoraj miałam kocioł cały dzień, zrobiłam badania między innymi Pappa, po kilku godzinach, zadzwoniła pani z laboratorium (myślałam, że coś nie tak z moimi badaniami-przez chwilę zamarłam) i mi mówi, że brakuje jej 284zl równo za moje badania... Okazuje się, że nie zapłaciłam za badania🤭😂😂 Także kolejny kurs do laboratorium zapłacić... Ta ciąża źle wpływa na mój umysł 🤔 No, ale koniec dnia był przyjemny mama zrobiła gołąbki w karmelu, dobrze że mam do niej blisko efekt brzuch jak w 20 tc😉Co do biustu to u mnie niestety idzie na plus pod biustem a nie w biuście 😋
 
Kasia a co to gołąbki w karmelu ? Moja mama zrobiła wczoraj takie zwykłe dla mnie bo jestem ogromną fanką od dziecka, więc jak słyszę gołąbek w kontekście jedzenia to się uaktywniam 😂
 
reklama
Kasia a co to gołąbki w karmelu ? Moja mama zrobiła wczoraj takie zwykłe dla mnie bo jestem ogromną fanką od dziecka, więc jak słyszę gołąbek w kontekście jedzenia to się uaktywniam 😂
To takie klasyczne gołąbki, ale sos nie z pomidorów tylko na bazie skarmelizowanego cukru i miodu- obłęd. Ja też uwielbiam gołąbki, zupę gołąbkową i kotlety gołąbkowe💗
 
Do góry