reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Mam pytanie do was Dziewczyny, wiem, że to jeszcze sporo czasu zanim zaczbiemu szał zakupów, ale zamierzacie kupować maluszkom pajace z weluru? Mam sporo ubranek po synku, ale on jest z lipca i ta bawełna jest cienka.
 
reklama
A ja powiem ze u mnie bez zmian.. Ani nie mam sutków większych ani nie urosły.. Jedynie mam od czasu do czasu pełniejsze.. Dodam że nie przeszkadza mi to szczególnie choć boje sie że będzie tuż przed albo po porodzie akcja wzrost i ciekawe co się z nimi stanie 🥺 ja też idę na wybory ale jeszcze nie wiem o której.. Znowu duchota i upał u nas więc będzie dramat znowu cały dzień..
 
Dzień dobry, dziewczyny Wam już w tej ciąży tak urosly biustu? czy ogólnie w ciąży poprzedniej....?
U mnie nic nie widać, oczywiście nie ubolewam nad tym, może to dobry znak że nie tyje za dużo.
Kto bierze letrox? Ja mam dawke zwiększona z 50 na 100.
Juz mi nie dobrze, a muszę wstać i go przełknąć :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mam pytanie do was Dziewczyny, wiem, że to jeszcze sporo czasu zanim zaczbiemu szał zakupów, ale zamierzacie kupować maluszkom pajace z weluru? Mam sporo ubranek po synku, ale on jest z lipca i ta bawełna jest cienka.
Moja córka jest z października miałam może ze dwa zestawy welurowe śpiochy i kaftaniki większy i mniejszy rozmiar. Założyłam tylko na wyjście ze szpitala i tyle. Nie zakładałam bo mała się w nich pociła i dostawała krostek. Dla mnie były sztuczne i wolałam grubiej ubrać ale z bawełny.
 
Mam pytanie do was Dziewczyny, wiem, że to jeszcze sporo czasu zanim zaczbiemu szał zakupów, ale zamierzacie kupować maluszkom pajace z weluru? Mam sporo ubranek po synku, ale on jest z lipca i ta bawełna jest cienka.
Ja mam syna ze,stycznia i mialam dla niego welurowe i polarkowe pajacyki i nic mi sie w zasadzie nie przydało. W domu za ciei, zeby w to ubrac, ba spacer pod kombinezon podobnie. Tym bardziej, ze nie ma u nas teraz zim. Pozniej na wiosnę mialam takie śliczne białe spioszki welurkowe i do tego taka bluze/kurtke z kapturem- to wtedy na wiosenne spacery bylo super. Tego kompletu żal mi najbardziej, ze go sprzedałam :)
 
Dziewczyny czy wasi partnerzy słuchają czasem brzuszków :)? Ja niby wiem, że to nie możliwe na tym etapie, ale ja już od dawna (rzadko) pod ręka wyczuwałam delikatne drgania (wiem, wiem - jelita), a mój mąż słyszy lekkie bicie. Jest ono bardzo regularne i dużo szybsze niż mój puls. Czy któraś tak miała :)? Podkreślę jeszcze raz, że zdaje dobie sprawę, że to mało prawdopodobne, ale z drugiej strony jelita nie „pukają” 😀. Zastanawiałam się czy to pisać już od dawna, ale co mi tam, a nóż ktoś ma podobnie :).
 
Dziewczyny czy wasi partnerzy słuchają czasem brzuszków :)? Ja niby wiem, że to nie możliwe na tym etapie, ale ja już od dawna (rzadko) pod ręka wyczuwałam delikatne drgania (wiem, wiem - jelita), a mój mąż słyszy lekkie bicie. Jest ono bardzo regularne i dużo szybsze niż mój puls. Czy któraś tak miała :)? Podkreślę jeszcze raz, że zdaje dobie sprawę, że to mało prawdopodobne, ale z drugiej strony jelita nie „pukają” 😀. Zastanawiałam się czy to pisać już od dawna, ale co mi tam, a nóż ktoś ma podobnie :).
Mój M nigdy nie próbował przykladac ucha 😅
 
Hej dziewczynki. Dzień jak kolejny zaczął się od 🤮🤢 tak że nic nowego.
Muszę ogarnąć zaraz chatę bo później mamy gości .

Na obiadek zrobię chyba rosołek i mięsko może z piekarnika. Ostatnie dni to pozmywanie to wyczyn 😱🤓 j
Jutro mam wizyte 😱😱😱😱 dzisiaj mi się śniło że koleżanka mnie nie podwiozła na autobus a do lekarza mam ponad 40 km w jedną stronę 🙈 i nie poszłam. Masakra jakaś.
 
reklama
Do góry