reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Wiem, że temat się już tutaj przewijał. Dziewczyny bierzecie tylko kwas foliowy czy coś jeszcze ? Ja brałam Pregna Plus i mi się skończyło i nie wiem czy kupować jeszcze czy też te drugie Pregna DHA , bo mój gin z NFZ kazał brać tylko kwas foliowy.
Mi endokrynolog i ginekolog zgodnie mówili, że wystarczy tylko Pregna Plus - żeby brać jak najmniej tabletek tylko starać się zdrowo odżywiać ( nie jest to czasem łatwe zadanie ;). Pregna Plus ma kwasy DHA w składzie ale rekomendowana dzienna dawka jest chyba wyższa.....natomiast przy połączeniu Pregny Plus z DHA przekracza się dzienną dawkę...:/
 
Wiem, że temat się już tutaj przewijał. Dziewczyny bierzecie tylko kwas foliowy czy coś jeszcze ? Ja brałam Pregna Plus i mi się skończyło i nie wiem czy kupować jeszcze czy też te drugie Pregna DHA , bo mój gin z NFZ kazał brać tylko kwas foliowy.

Mi ginekolog zalecał właśnie pregna plus. Także biorę cały czas.
 
niestety ja jestem w szpitalu, prawdopodobnie mam atak kolki nerkowej [emoji24] jeszcze czekam na potwierdzenie pod kroplówką
Ginekolog z telekonsultacji kazał mi natychmiast jechać na izbę przyjęć i bardzo dobrze zrobiłam, bo ból był nie do zniesienia...
mam tylko nadzieję, że mnie nie zostawią na noc w szpitalu
Dużo zdrówka oby szybko potwierdzili i włączyli leczenie żebyś jak najmniej cierpiała.
 
Wiem, że temat się już tutaj przewijał. Dziewczyny bierzecie tylko kwas foliowy czy coś jeszcze ? Ja brałam Pregna Plus i mi się skończyło i nie wiem czy kupować jeszcze czy też te drugie Pregna DHA , bo mój gin z NFZ kazał brać tylko kwas foliowy.
Ja biorę kwas foliowy i to mocniejszy na receptę z uwagi na wiek. Dodatkowo witaminy. Teraz skończyłam femibion 1 i kupiłam omega med optima forte. Niby lepsze dha mają bo z alg a nie z ryb. Mój gin ma żonę dietetyczkę i twierdzi że te dha z alg lepsze...ale 80 zł kosztują na mc i trzeba aż 4 piguły łykać dziennie 3 z tymi dha..
 
Wiem, że temat się już tutaj przewijał. Dziewczyny bierzecie tylko kwas foliowy czy coś jeszcze ? Ja brałam Pregna Plus i mi się skończyło i nie wiem czy kupować jeszcze czy też te drugie Pregna DHA , bo mój gin z NFZ kazał brać tylko kwas foliowy.
Mnie mój gin cały czas każe brać witaminy typu pregna i do tego magnez
 
Cześć dziewczyny😊 Widzę, że dużo przybyło nowych osóbek, niektóre niestety odeszły 😔 Pamiętam, że udzielałam się na samym początku, później zostawiłam na kilka tygodni całkowicie forum, więc warto byłoby się znowu przedstawić 😊
Jestem w 11tyg+4 dni
3 lipca mam prenatalne na 13:30
A termin na 11 stycznia jeśli nic się nie zmieni😊

Szczerze mówiąc, to chciałam się dopiero odezwać, jak będzie już prywatna grupa zrobiona, bo nie czuje się zbyt komfortowo wiedząc, że to publiczny wątek i każdy może przeczytać 🙊

W tym roku kończę dopiero 20 lat, więc czuje się tutaj troszkę jak bobas 😂 Ale mam nadzieje, że mimo wszystko przyjmiecie mnie do swojego grona🙊
 
reklama
Do góry