reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej hej! Przepraszam, ze dopiero, ale dzień pełen emocji!
Moje badania prenatalne trwały chyba z 1,5 h....Masakra! Dzieciaczek ewidentnie nie chciał się ułożyć, żeby można było zmierzyć przyzierność karku, więc Pani doktor próbowała i usg brzuszne, potem dopochowo, potem znowu brzuszne, trzęsła mi tym podbrzuszem, żeby dzieciaczek się poruszył i zmienił pozycje, ale nic...W końcu zrezygnowała i mówi do mnie „musi Pani iść na pół godziny na spacer i najlepiej zjeść coś słodkiego” 😅. No wiec poszłam, i jak ta głupia chodziłam dookoła tej kliniki, zjadłam kit keta i po pół godziny wróciłam do gabinetu. No i w końcu się udało!
Warto było, bo z usg wszystko wyszło dobrze, krew pobrana, ale wyniki dopiero za jakiś tydzień.
Siedzę wiec i wypoczywam w domu ze zmaltretowanym podbrzuszem...:p
Ps. Na 80% dziewczynka, ale przeczuwałam to. Na razie partnerowi nie mówię, bo biedaczek już planuje, że będzie syna trenował w piłkę 🤣
Pozdrawiam Was cieplutko!
Gratulacje! ❤️ Jak ja Wam zazdroszczę tych prenatalnych ❤️ Cieszę się że z maluszkiem wszysyko dobrze! Rośnijcie dalej zdrowo
 
reklama
Płeć syna poznałam w 13 tc z kolei z córką była pomyłka. W 13 tc miał być drugi syn na 90% a w 16 okazał się córka😉
Słyszałam że właśnie 16 tc jest przełomowy jesli chodzi o płeć tzn ze w tym tygodniu już dobrze widać i pomyłki na tym etapie są już bardzo rzadkie
 
Super!!! Bardzi sie ciesze, ze wszystko dobrze :) i gratuluję synka :) a foteczki jakies masz?

Wybieram sie, ale nie umowilam sie jeszcze nigdzie

Nie, u mnie nic takiego

Dziękuję Ci bardzo! 😘 mam zdjęcie, ale przyznam się Wam szczerze, że po dzisiejszych wpisach tutaj byłam trochę w szoku i trochę przeraziło mnie to, ze tak dużo "osób z zewnątrz" nas czyta i podgląda forum... a zdjęcie dzieciątka jest dla mnie jakoś na tyle intymne, że wolałabym się nim z Wami podzielić już na zamkniętej grupie, gdzie chociaż będziemy miały jakąś kontrolę nad tym kto te nasze posty czyta... 💛
 
Drogie styczniówki, mam pytanie do mam, które już mają swoje okruszki w domach. W którym tygodniu ciąży dowiedziałyście się o płci dziecka, wiem, ze wpływ ma wiele czynników i sprzęt lekarza i doświadczenie, jak również współpraca maluszka?
Ja się dowiedziałam ok 20 tygodnia 🙄😊 ale synus siedział jak dziewica z zaciśniętymi nogami 😅 nie chciał pokazać. Jak już pokazał to potem na każdym usg było widać jajka 😅
 
Słyszałam że właśnie 16 tc jest przełomowy jesli chodzi o płeć tzn ze w tym tygodniu już dobrze widać i pomyłki na tym etapie są już bardzo rzadkie

Dokladnie to samo powiedział mi dzisiaj lekarz, że jeżeli płeć potwierdzi się po 16 tc to już minimalne szanse, że będzie "pomyłka" 😁
 
Płeć syna poznałam w 13 tc z kolei z córką była pomyłka. W 13 tc miał być drugi syn na 90% a w 16 okazał się córka😉
O kurde, trochę się zdziwiliście 😁 .Ostarnio koleżanka opowiadała mi, że jak ona była w ciąży to do 8 miesiąca mówili jej, że syn a 9 powiedzieli, że córka. Było to całkiem nie dawno bo około 5 lat temu. Córka chodziła na niebiesko na początku.
 
reklama
Do góry