reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
To super że się tak zmniejszył. A ile czasu to trwało ? U mnie podobnie. Accard spowodował ze malutka plamka się wylala i mam dużego krwiaka.
Ja leżałam plackiem 5 tygodni, teraz się bardzo oszczędzam ale pozwalam sobie na więcej. Zażywam też rutinoskorbin dodatkowo (2/4 dziennie) bo wyczytałam, że ma wpływ na naczynka itd.
 
A.. I ja celowo brałam gorące kąpiele, żeby spróbować wywołać krwawienie.. Przyznam, że mam odczucie, że to pomogło trochę, choć nie wiem, czy tak wolno i faktycznie to to pomogło, czy przyszedł po prostu odpowiedni czas.
 
Ja leżałam plackiem 5 tygodni, teraz się bardzo oszczędzam ale pozwalam sobie na więcej. Zażywam też rutinoskorbin dodatkowo (2/4 dziennie) bo wyczytałam, że ma wpływ na naczynka itd.
To strasznie długo. Ja wyszłam ze szpitala tydzień temu i leżę plackiem. Wstaje tylko zjeść i do lazienki. A plamisz cały czas czy już nie ? Dziękuję za odpowiedź :-)
 
Mam jeszcze dzielenie pytanie aż wstyd haha jestem ponad 8 lat po ślubie mam 3 letniego syna i siedzę i się zastanawiam jak powiedzieć rodzicom i tesciom o ciąży jakiś czuje wstyd jakbym miała 15 lat i nie wiedziała kto jest ojcem jak wyście im powiedzieli ? W jakich okolicznościach i jakie dokładnie słowa w pierwszej ciąży byłam tak zestresowana że nie pamiętam jak powiedziałam mamie a tesciom mąż mówił żeby na wózek zaczęli zbierać a teraz nie wiem ale idiotka że mnie
Ja mamie powiedzialam spoko ale ojcu jeszcze nie. Takjakos glupio.
 
A który był tydzień u Ciebie? W szpitalu mówią że 8tydzien to raczej ciężko żebym sama się dokładnie oczyscila... Nie wiem już kogo słuchać 😞 nie chce zabiwgu bo boje sie komplikacji, a z drugiej strony jak pomyślę że miałabym ronić kilka dni to robi mi się słabo, to mnie zniszczy już totalnie 😭
Jestes w szpitalu? :(
 
A który był tydzień u Ciebie? W szpitalu mówią że 8tydzien to raczej ciężko żebym sama się dokładnie oczyscila... Nie wiem już kogo słuchać 😞 nie chce zabiwgu bo boje sie komplikacji, a z drugiej strony jak pomyślę że miałabym ronić kilka dni to robi mi się słabo, to mnie zniszczy już totalnie 😭
Ja miałam samoistne, na jedno czekałam (6tc beta nie rosła), drugie „z zaskoczenia”, natomiast zastanawiałam się nad tym bardzo długo w tej ciąży, co jezeli okaże się znów, że beta nie rośnie.... wybrałabym zabieg i zbadanie płodu. Bardzo mi przykro i ściskam Cię mocno. Nie obwiniaj się, pamiętaj, że to nie Twoja wina, nie analizuj co mogłabyś zrobić inaczej, bo to nie Twoja wina.
 
reklama
To strasznie długo. Ja wyszłam ze szpitala tydzień temu i leżę plackiem. Wstaje tylko zjeść i do lazienki. A plamisz cały czas czy już nie ? Dziękuję za odpowiedź :-)
Tak i miałam okropne momenty, prawie depresja spowodowana strachem, ale dziś już jest dużo lepiej. Na szczęście nie plamie już ponad dwóch tygodni, ale oczywiście każda wizyta w toalecie to dreszcz na plecach, zwłaszcza w nocy.
 
Do góry